کد خبر : 19320

فروش خودرو | شرایط ویژه فروش خودرو | فروش خودرو شاهین

با پرداخت 10 میلیون پیش پرداخت و مابقی در اقساط 48 ماهه صاحب شاهین شوید

به گزارش ورنداز :

با پرداخت 10 میلیون پیش پرداخت و مابقی در اقساط 48 ماهه صاحب خودرو شاهین شوید

بر اساس اخبار رسیده از سوی بورس کالا، قرار است تا در هفته آینده چهار هزار دستگاه شاهین و 500 دستگاه کارا عرضه شود.طرح پیش فروش سایپا با توجه به تقاضای زیاد مردم به صورت هفتگی برگزار می گردد و از طریق سایت های معتبر اطلاع رسانی آن انجام می گیرد.  محصولاتی که در هر دوره پیش فروش سایپا عرضه می گردند، متفاوت هستند. پیش فروش سایپا چندمین مرحله اجرایی خود را طی می کند و هنوز متقاضیان زیادی موفق نشدند صاحب خودرو شوند. در این طرح پیش فروش سایپا چندین محصول پر فروش سایپا عرضه شده است. همچنین سایپا محصولات خود را در بورس کالا نیز ارائه میدهد که در ادامه به جزئیات میپردازیم:گفتنی است قیمت پایه شاهین 304 میلیون تومان است و خریداران باید تمام مبلغ را در ابتدا واریز کنند.

شرایط خرید برای کارا دوکابین نیز به این صورت اعلام شده است که تاریخ عرضه کارا سه‌شنبه 20 دی خواهد بود و درصد پیش پرداخت 10 درصد است.به گزارش بورس کالا در هفته سوم بورس کالا قرار است تا خودرو شاهین و کارا وارد بازار شود و براین اساس تاریخ عرضه این خودرو 18 دی 1401 اعلام شده استعرضه خودرو در بورس کالا تبدیل به موضوعی جنجالی شده است و قیمت متفاوت این خودرو نسبت به قیمت بازار، بسیاری از خریداران را ترغیب به خرید از این طریق می‌کند.محمدعلی تیموری مدیرعامل سایپا در این‌ باره گفت: 4 ماه است که محصولات گروه سایپا از فرایند قرعه‌کشی خارج است، ولی فروش فوق‌العاده و عرضه محصول در بورس کالا براساس شرایط و ضوابط مجلس است تا محصولات را به دست مصرف‌کنندگان برسانیم.

مدیرعامل سایپا با اشاره به افزایش شمارگان تولید خودرو افزود: امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 92 هزار خودرو بیشتر عرضه کرده‌ایم، وقتی افزایش تولید اتفاق افتاده است قسمتی از بازار را مدیریت می‌کنیم و افزایش تولید را ادامه می‌دهیم و تمایلی نداریم به فضای قرعه‌کشی وارد شویم.

ساز و کار جدید قرعه‌کشی خودرو در سایپا

سایپا: قرعه‌کشی منتفی است، در بورس کالا می‌مانیم

مدیرعامل سایپا در واکنش به فراخوانده شدن مدیران دو خودروساز بزرگ به سازمان بازرسی کل کشور گفت: قرعه‌کشی منتفی است و در بورس کالا می‌مانیم.

معاون نظارت و بازرسی سازمان بازرسی کل کشور سه‌شنبه گذشته در نشست با مدیران دو خودروساز بزرگ و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تأکید کرده است که باید تا تعیین تکلیف عرضه خودرو در بورس کالا، روند قرعه‌کشی ایران خودرو و سایپا ادامه داشته باشد.قیمت پایه برای کارا دوکابین 301 میلیون و 500 هزار تومان اعلام شده است.

جزئیات عرضه فیدلیتی در بورس کالا اعلام شد

در برنامه جدید عرضه خودرو در بورس کالا اعلام شده است که از 21 دی 750 خودرو فیدلیتی وارد بورس می‌شود.

بورس کالا میزبان عرضه ۷۵۰ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره مشکی در ۲۱ دی خواهد بود.

گروه بهمن در نظر دارد مرحله جدید فروش خودرو فیدلیتی را در بورس کالا آغاز کند.او در خصوص برنامه این خودروسازی برای عرضه خودرو در بورس کالا گفت: یکشنبه هفته آینده 4 هزار شاهین در بورس عرضه می‌شود و برای خودرو‌های کوئیک اتوماتیک و کوئیکR، ساینا CNG و اتوماتیک و آپشنال در حال پذیرش هستیم.

تیموری در پایان خاطرنشان کرد: به‌خاطر اینکه بیش از 90 درصد فروش‌های دو خودروساز به‌صورت پیش‌فروش 6 ماهه، 9 ماهه و یک‌ساله است و در بورس کالا فقط فروش 90 روزه است، تعداد آن کمتر از 10 درصد استتیموری  همچنین اظهار کرد: از دید ما بورس کالا قانونی است و 5 ماه برای خودروسازان بخش خصوصی جاری است و ما تازه یک بار عرضه کرده‌ایم که این جلسه گذاشته شده است و من فکر می‌کنم سازوکاری که در بورس کالا وجود دارد کاملاً قانونی است. ما به تصمیمات سازمان بازرسی تمکین می‌کنیم، اگر خارج از قانون بود بررسی می‌کنند و اعلام می‌کنند روال عادی ادامه پیدا می‌کند و اگر خلافش باشد اعلام می‌کنند.قابل توجه است که تاریخ تحویل 14 اسفند1401 اعلام شده است.بر اساس این گزارش عرضه جدید محصولات گروه بهمن در کارگزاری سینا انجام خواهد شد و تاریخ دقیق عرضه خودروهای گروه بهمن از 21 دی1401 شروع می‌شود.

در این نوبت عرضه قرار است تا 750 خودرو فیدلیتی 7 نفره مشکی با قیمت پایه 772،000،000 تومان به بورس کالا وارد شود.

گفتنی است برای عرضه این خودرو 50 درصد پیش پرداخت در مرحله اول درنظر گرفته شده و محل تحویل این خودروها در انبار کارخانه گروه بهمن موتور خواهد بود.

قیمت ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ برای سومین روز متوالی بدون تغییر حوالی ۴۸۰ میلیون تومان معامله شد.

 

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵  که به ۵۰۰ میلیون تومان رسیده بود نیز امروز تغییر قیمت نداشت.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما  امروز ۱۰ میلیون ارزان شد و به ۶۲۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت سمند EF۷  هم بدون تغییر ماند و ۴۷۰ میلیون تومان اعلام شد.

قیمت تارا دنده ای امروز حوالی ۶۴۰ میلیون تومان ثابت ماند اما تارا نسبت به سه روز گذشته ۲۰ میلیون ارزان شده است.قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس  ۷۵۰ میلیون اعلام شد که نسبت به دیروز ثابت مانده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس هم بدون تغییر به ۵۲۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ حوالی ۲۷۵ میلیون تومان ثابت ماند.

قیمت پراید ۱۳۱ با افزایش ۵ میلیونی به ۲۵۵ میلیون رسید.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی نسبت به روز گذشته ثابت ماند و ۲۹۵ میلیون اعلام شد.

قیمت ساینا S دنده ای‌ هم تغییر نکرد و به ۳۱۵ میلیون رسیده است.

قیمت کوییک دنده ای R  بدون تغییر ۳۱۰ میلیون قیمت خورد.در حال حاضر نیز تنها عامل کاهش قیمت خودرو در بازار کاهش نرخ دلار است و اگر دلار با ریزش بیشتری همراه شود، قیمت خودرو در بازار نیز با کاهش همراه می‌شود. اما این کاهش قیمت به اندازه‌ای نیست که خودروها به قیمت پیش از رکوردزنی‌های قیمتی بازگردد و تنها مقداری ارزان می‌شود.

 

منبع مه شو
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • امیر

    پول مردمو میگیرن به عنوان قرعه کسی وخودرو رو نقد میفروشن والفرار

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی