کد خبر : 19305

هوس بازی | زنان هوس باز

مراقب این زنان هوسباز باشید

به گزارش ورنداز :

مراقب این زنان هوسباز باشید

زنان هوسباز می‌توانند بنیان یک خانواده و حتی یک نسل را نابود کنند و باید علائم چنین زنانی را شناخت و عشق آ‌ن‌ها را از هوس تشخیص داد.امروزه بخشی از جامعه را افراد هوسباز تشکیل می‌دهند. تنها راه شناخت.

ویژگی های زنان هوسباز این است که با آن‌ها معاشرت کنید. چراکه رفتار و گفته‌های افراد است که هوسبازی آن‌ها را اثبات می‌کند. 

ویژگی های زنان هوسباز

افراد هوسباز جزو خطرناک‌ترین گزینه‌ها برای شروع رابطه یا ازدواج هستند، پس شناخت آن‌ها برای همه افراد حائز اهمیت است. در ادامه به موارد مهم این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم.

از او چیزی نمی‌دانید

یکی از ویژگی‌های بارز اشخاص هوسباز این است که هیچگونه اطلاعاتی در مورد خود به شما نمی‌دهند. به‌طوری که اگر با آن‌ها معاشرت کنید، درواقع هرگز آن‌ها را نمی‌شناسید. این زنان تلاش می‌کنند که هرگز آن‌ها را نشناسید و با این کار از شما فاصله می‌گیرند.

داشتن روابط پنهانی از ویژگی های زنان هوسباز

این افراد همیشه گوشی همراه را از شما پنهان می‌کنند. اگر کسی به آن‌ها زنگ بزند، از شما دور شده و با او صحبت می‌کنند. همچنین به شما اجازه نمی‌دهند پیامک‌ها و شبکه‌های اجتماعی آن‌ها را ببینید. 

شما را به عنوان دوست معرفی می‌کنند

این افراد اگر با شما رابطه جدی داشته باشند، آن را از دیگران مخفی می‌کنند. حتی اگر در جمعی با یکدیگر وارد شوید، شما را به‌عنوان طرف رابطه خود معرفی نخواهندکرد. حتی شما را در جمع دوستان یا خانواده خود به‌عنوان دوست یا فامیل معرفی می‌کنند.

مناسب‌ترین فرد برای رابطه با شما از نظر دیگران از ویژگی های زنان هوسباز

یکی از قابل‌توجه‌ترین ویژگی‌های افراد هوسباز و بخصوص زنان این است که بسیار جذاب رفتار می‌کنند، به طوری که این افراد همه اطرافیان خود و بخصوص شما را تحت تاثیر قرار خواهند داد.

آن‌ها با خانواده شما به شکلی رفتار می‌کنند که همه اطرافیان معتقد هستند، او بهترین گزینه برای ازدواج با شما است. نه تنها شما، بلکه خانواده یا دوستان‌تان نیز هیچ ویژگی منفی را در او مشاهده نمی‌کنند و در روابط خود بسیار حرفه‌ای عمل می‌کنند

منبع مجله دلتا
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • ناشناس

  مراقب باشیم نزدیک این زن ها نشیم چون هوس بازن تو خیابون از این بدتره از زن و مرد بگیر اثلاً تمام عالم و آدم هوس بازن به من چه به کونم 😂

 • تاج

  من الان در شرایطی هستم با بیش از ۴۰ سال سن که بدجور خواهان همچین خانم هایی هستم! حداقل آدرس یا کد برای آشنا شدن و پیدا کردن چنین فرشته هایی را بدهید، با سپاس .

 • حمید

  مثل این آخونده اومدنی خودشونو جوره دیگه

 • ناشناس

  به گمانم اکثرا مردها اینطور هستند یکباربا شوهرم رفتیم بازار یک دختر جوانتر به او خیره شده بود تا شوهرم متوجه شد فورا ازمن فاصله گرفت یعنی من رو نمیشناسه ،

 • م

  من از این گونه خانم ها می ترسم

 • 10270

  گمانت رو بذار برا پدرت و‌شوهرت تو درست انتخاب نکردی به بقیه چه ربطی داره

 • ناشناس

  دقیییقا همینطوره

 • ناشناس

  ای زن حوس بازبخود بیا

 • ناشناس

  زن خراب هرگز خوب نمی شه مثل گوسفند میمانه به پر به پر کنن روش

تبلیغات متنی