کد خبر : 18960

فال تاروت | فال تاروت ۱۲ دی

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست.فال تاروت روزانه خود را در سایت ما دنبال کنید.

به گزارش ورنداز :

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست.فال تاروت روزانه خود را در سایت ما دنبال کنید

فال تاروت روزانه متولدین فروردین

کارت: باد شرقی

نماد: چوب : به طور کلی، کارت باد شرقی به خود‌بینی و دقت در کارهای خودتان اشاره دارد.

فال تاروت روزانه متولدین اردیبهشت

کارت: گل داودی

نماد: خوشی و لذت : کارت گل داودی بر دوره‌ای اشاره می‌کند که شما بسیار شاد و پر نشاط هستید و اوقات شما با فعالیت‌های اجتماعی و لحظه‌های آرامش‌بخش و مفرح پر شده است. در این صورت شما به دور از دغدغه‌های زندگی روزمره در آرامش و لذت به سر می‌برید.

فال تاروت روزانه متولدین خرداد

کارت: فصل بهار

نماد: مرد ماهیگیر : کارت ماهیگیر از موفقیتی خبر می‌دهد که می‌تواند در نتیجه استفاده از عقل سلیم و مدیریت دقیق زمان و روابط به دست آید. مرد ماهیگیر صبور و با دقت است. او می‌داند که به شرطی تلاشش به ثمر می‌رسد که خسته و تسلیم نشود. 

فال تاروت روزانه متولدین تیر

کارت: اژدهای سرخ

نماد: مرکز : کارت اژدهای‌سرخ، نشان‌دهنده‌ی موفقیت و تحقق اهداف و آرزوهای شما می‌باشد.

فال تاروت روزانه متولدین مرداد

کارت: حلقه

نماد: درخت کاج : کارت درخت کاج، نشان‌دهنده‌ی قدرت و اراده می‌باشد. این کاشی اغلب بر مردی قوی، مصمم و بااراده دلالت می‌کند. این فرد اگرچه قوی و نیرومند است؛ ولی خشن نیست. او می‌تواند ماهرانه با خصلت سیاستمدارانه خود به اهدافش برسد.

فال تاروت روزانه متولدین شهریور

کارت: عصا

نماد: هفت ستاره : کارت هفت ستاره بر رشد، پیشرفت، خلاقیت و قدرت اشاره دارد. بنابراین شما باید به قوه‌ی خلاقیت خود اجازه دهید که آزادانه و بدون حد و مرز ظهور کرده و شکوفا شود. علاوه براین کارت هفت ستاره، از امید به آینده نیز خبر می‌دهد.

فال تاروت روزانه متولدین مهر

کارت: حلقه

نماد: حشره : کارت حشره بر سود و منفعتی در مدت زمانی کوتاه اشاره دارد که از طریق کار زیاد و موقتی حاصل می‌شود. آنچه در تعبیر این کارت اهمیت دارد این است که بدانید منفعت و دستاوردی که گفته شد پایدار و بادوام نیست و اهمیت چندانی نیز نخواهد داشت. در بهترین حالت می‌توان گفت که این سود و منفعت می‌تواند مقدمه‌ای برای رسیدن به نتایج چشمگیر و قابل ملاحظه نیز باشد.

فال تاروت روزانه متولدین آبان

کارت: عصا

نماد: شمشیر : کاشی شمشیر می‌تواند از تصمیمی مهم خبر دهد که باید قبل از رسیدن به نتیجه مطلوب، گرفته شود

فال تاروت روزانه متولدین آذر

کارت: بامبو

نماد: ماهی کپور : کارت ماهی کپور نشان‌دهنده‌ی دستیابی به صلح و آرامش درونی و رهایی از فشار و تنش زندگی روزمره می باشد. بنابراین شما رضایتمندی و خرسندی را درک خواهید کرد. علاوه بر این، رنگ زنده و پر جنب و جوش ماهی کپور بر زندگی غنی و باشکوه نیز دلالت می‌کند. این زندگی پر زرق و برق می‌تواند به معنی ظهور ثروت مادی یا معنوی نیز باشد.

فال تاروت روزانه متولدین دی

کارت: بامبو

نماد: طاووس : کارت طاووس اولین کارت از مجموعه فال ماهجونگ می‌باشد. به طور کلی این کارت نشان‌دهنده‌ی موفقیت و پیروزی است. با این حال هشدار می‌دهد که این موفقیت گاهی به تکبر و غرور منجر شده که در این صورت ممکن است این غرور موجب ضایع شدن هر چیزی که به دست آورده‌اید شود. علاوه براین، کارت طاووس به شما پیشنهاد می‌دهد که بهتر است در آینده‌ای نزدیک مسیر زندگی‌تان را نیز تغییر دهید.

فال تاروت روزانه متولدین بهمن

کارت: بامبو

نماد: لاک‌پشت : کارت لاک‌پشت به بی‌قراری و بی‌صبری اشاره می‌کند که در جریان رویدادهایی که در شرف وقوع است رخ می‌دهد. بنابراین در مسائلی که پیش رو دارید احتمالاً لازم است که شما توجه، صبر و شکیبایی بیشتری داشته باشید تا آن مسائل و کارها به درستی حل و فصل شوند. علاوه بر این، کارت لاک‌پشت نماد عمر طولانی نیز می‌باشد.

فال تاروت روزانه متولدین اسفند

کارت: حلقه

نماد: اژدها : کارت اژدها از خوش‌شانسی و بخت و اقبالی بزرگ خبر می‌دهد. برای رسیدن به سود و منفعتی که این کارت از آن خبر می‌دهد، نیازی به تلاش و کوشش نیست. بنابراین شما نمی‌توانید با کار و تلاش به این سود و موهبتی که گفته شد برسید. این سود و منفعت فراوان، این بخت خوب، خودش خواهد آمد و احتمالاً شما را بسیار متعجب و حیرت‌زده خواهد کرد. 

منبع صفحه اقتصاد
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی