کد خبر : 18943

سرقت | سرقت در مشهد | سرقت زن و شوهر موتور سوار

زن و شوهر موتورسوار به دختران خردسال مشهدی هم رحم نکردند

به گزارش ورنداز :

زن و شوهر موتورسوار  سارق به دختران خردسال مشهدی هم رحم نکردند

زوج جوانی که به طلاهای دختران خردسال در کوچه و خیابان دستبرد می زدند در حالی با تلاش نیروهای کلانتری شهرک مهرگان مشهد دستگیر شدند که قوطی چربی و سیم چین کوچکی نیز به همراه داشتند!

 
زن و شوهر موتورسوار به دختران خردسال مشهدی هم رحم نکردند + عکس به دنبال وقوع چند فقره  سرقت  طلا از دختران خردسال که موجب دلهره و ناراحتی روحی برای کودکان شده بود، فرمانده انتظامی مشهد دستورات محرمانه ای برای رصدهای اطلاعاتی دقیق، با بهره گیری از توان پلیسی را صادر کرد.بنابراین گروهی از افسران دایره تجسس کلانتری شهرک مهرگان با هدایت سرگرد مهدی کرامتی (رئیس کلانتری) دامنه تحقیقات پلیسی را  در حالی گسترش دادند که برخی از اهالی محل، زن و مرد موتورسواری را شناسایی کرده بودند که به طرز مشکوکی در کوچه و خیابان های اطراف محل وقوع سرقت ها تردد می کردند. همین سرنخ کافی بود تا نیروهای انتظامی منابع و مخبران محلی را برای شناسایی زوج جوان موتورسوار به کار گیرند، طولی نکشید که منابع محلی از حضور یک زوج موتورسوار با مشخصات اعلامی از سوی پلیس خبر دادند با دریافت این خبر، بی درنگ گروه عملیاتی انتظامی به سرپرستی سروان خدادادی عازم منطقه دهرود شدند و دستبندهای قانون را بر دستان زن و مردی حلقه زدند که مدعی بودند زن و شوهر هستند.
 

با انتقال این زوج به کلانتری یک قوطی چربی به همراه سیم چین کوچکی از داخل کیف زن 18 ساله کشف شد و بررسی های بیشتر نیز نشان داد که موتورسیکلت مورد استفاده آنان نیز سرقتی است.

بنابراین با صدور دستوری از سوی قاضی اسماعیل عندلیب (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) بازجویی از این زوج درحالی آغاز شد که دو تن از دختران خردسال، زن جوان را شناسایی کردند. تحقیقات بیشتر پلیس بیانگر آن بود که زوج جوان با تردد در کوچه های منطقه دهرود و شهرک مهرگان، دختران خردسال را به نقاط خلوت می کشاندند و طلاهای آنان را با استفاده از روغن های چرب کننده از دست یا گوش آن ها بیرون می کشیدند یا با سیم چین النگوها را می بریدند! بررسی های افسران دایره تجسس کلانتری مهرگان برای کشف سرقت های دیگر این زوج با استفاده از تصاویر دوربین های مدار بسته همچنان ادامه دارد

منبع رکنا
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی