کد خبر : 18933

کشمش | خواص آب کشمش

خواص آب کشمش را در این مطلب میخوانید

به گزارش ورنداز :

خواص آب کشمش را در این مطلب میخوانید 

آب کشمش در مبارزه با کم خونی موثر است آب کشمش  برای سلامت شما بسیار مفید است. اگر دوست دارید بدانید با بدن شما آب کشمش چه می کند فقط در این حد بدانید که کاهش فشار خون، مبارزه با کم خونی، تصفیه بدن، رفع یبوست، مراقبت از استخوان ها، پیشگیری از سرطان از مهم ترین فواید سلامتی این آب مقوی است.آب به همراه کشمش حاوی خواص باورنکردنی و فوق العاده ای است که باعث تقویت کبد می شود. شما می توانید از این درمان مفید به مدت 4 روز استفاده کنید تا گوارش تان بهبود پیدا کند و انرژی بیشتری کسب کنید.

طرز تهیه آب کشمش:

قبل از هر کاری کشمش  ها را به خبی شستشو دهید و کنار بگذارید. 2 لیوان آب را گرم کنید. کشمش ها را اضافه کنید و اجازه دهید به مدت 20 دقیقه به آرامی بپزد. سپس زیر شعله را خاموش کنید و بگذارید کشمش ها تمام شب را در آب مانده و خیس بخورند. روز بعد کافی است که کشمش ها را آبکش کنید و آب خوشمزه را دوباره گرم کنید.

لازم است که صبح ها به صورت ناشتا  این آب را به صورت ولرم یا داغ میل کنید. بعد از 30 تا 35 دقیقه نیز صبحانه تان را میل کنید.

هشدار:

کشمش ممکن است موجب لخته شدن خون  شود. این امر ممکن است سبب خونریزی بیشتری در طول و بعد از جراحی شود. حداقل 2 هفته قبل از عمل جراحی از کشمش و محصولاتی که از انگور به دست می آید استفاده نکنید

منبع رکنا
ارسال نظر

تبلیغات متنی