کد خبر : 18867

علی ضیا | ازدواج علی ضیا

علی ضیا 37 ساله مجری مشهور تلویزیون است و تاکنون ازدواج نکرده است اما شایعات همیشگی‌ای راجع به ازدواجش وجود داشته که به تازگی با انتشار استوری‌ای در فضای مجازی به شایعات همیشگی‌اش دامن زده است. برای تماشا این تصویر از علی ضیا باما همراه باشید.

به گزارش ورنداز :

استوری عاشقانه و معنادار علی ضیا

علی ضیا 37 ساله مجری مشهور تلویزیون است و تاکنون ازدواج نکرده است اما شایعات همیشگی‌ای راجع به ازدواجش وجود داشته که به تازگی با انتشار استوری‌ای در فضای مجازی به شایعات همیشگی‌اش دامن زده است. برای تماشا این تصویر از علی ضیا باما همراه باشید.

علی ضیا، مجری مشهور تلویزیون با انتشار یک استوری عاشقانه با تم تصویری جالب از خودش توجه ها را به صفحه شخصی اش جلب کرده است.اوایل آبان ماه بود که علی ضیا خبر از ممنوع الخروجی اش از ایران داد. او گفته بود که تصمیم گرفتند من نتونم از کشور خارج بشم البته برای خیلی از هنرمندان هم اتفاق افتاده است.در این میان برخی رسانه ها مدعی شده بودند که اظهارات و واکنش های علی ضیا به اتفاقات اخیر موجب ممنوع الخروجی اش شده است.

اما خودش هیچگاه علت ممنوعیت خروج از کشور را لو نداد

او که حالا 37 ساله است، هنوز ازدواج نکرده، اما شایعات در مورد ازدواج اش همیشه منتشر می شود. علی ضیا اکنون هم با انتشار یک استوری عاشقانه به شایعات دوباره در مورد ازدواج اش دامن زده است.

علی ضیا در این باره نوشته است:

تموم شهر خوابیدن

من از فکر تو بیدارم

استوری علی ضیا

 

منبع 55 آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی