کد خبر : 18102

جرارد پیکه | دوست دختر جرارد پیکه | جدایی پیکه از شکیرا

شکیرا بالاخره سند خیانت پیکه را رو کرد

به گزارش ورنداز :

شکیرا بالاخره سند خیانت جرارد پیکه را رو کرد

تصاویری از کلارا چیا در خانه جرارد پیکه زمانی که او هنوز با شکیرا زندگی می‌کرد، منتشر شده است.جرارد پیکه زادهٔ ۲ فوریهٔ ۱۹۸۷، بارسلونا بازیکن سابق فوتبال اهل اسپانیا است که در پست مدافع میانی بازی می‌کرد. پیکه یکی از بهترین مدافعان نسل خود محسوب می‌شد. جرارد پیکه همچنین اولین نفری است که مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را در دو سال پیاپی با دو تیم گوناگون به‌دست‌آورد. جرارد پیکه در ۱۲ آبان ۱۴۰۱ در خبری ناگهانی اعلام کرد که در بازی روز شنبه مقابل آلمریا، برای آخرین‌بار در نیوکمپ بازی خواهد کرد.پس از جدایی جرارد پیکه  و شکیرا و رابطه جدید او با همکارش کلارا چیا، حالا جزییات عجیب‌تری افشا شده است.

برنامه Telecinco 'Socialite' از تصاویری پرده‌برداری کرده است؛ در این تصاویر درحالی که پیکه در لایو Twitch با Ibai Llanos است، کلارا هم پشت سر او راه می‌رود. این ویدئو مربوط 15 آگست 2021 یعنی بیش از یک سال پیش است که در آن زمان پیکه و شکیرا هنوز باهم بودند، و خواننده کلمبیایی با فرزندانش در سفر بود.

پیکه

در این ویدیو کلارا پشت دوربین دیده می شود و البته همه چیز ضبط شده است. حتی در ابتدای پخش زنده به پیکه در قرار دادن دوربین کمک می‌کند و همچنین در مشکلات کامپیوتری که داشت به او کمک می‌کند و او را به نام صدا می‌زند.

از این ویدیوها این‌طور به نظر می‌رسد که انگار شکیرا هم از ارتباط نزدیک کلارا و پیکه اطلاع داشته است. در واقع حتی یک ضربه به در زده می‌شود و این کلارا است که می‌رود تا در را باز کند.

این برنامه همچنین مدعی شده که پیکه و کلارا پس از خروج از یک هواپیما به شکلی ناراحت از هم جدا شده‌اند.

این دو نفر باهم به پراگ سفر کردند و به نظر می‌رسد که در حین پرواز چندین بار با هم دعوا کردند، چیزی که از نگاه بقیه مسافران حاضر در پرواز هم دور نمانده است:«رابطه نه‌چندان خوب آن‌ها برای همه مشخص بود، او به پروفایل اینستاگرام شکیرا نگاه می‌کرد!»

منبع رکنا
ارسال نظر

تبلیغات متنی