کد خبر : 17296

به علت یک سری مشکلات مالی ام تصمیم داشتم تا کسب و کاری راه اندازی کنم که بتوانم درآمد خوبی به دست بیاورم از همین رو شروع به تولید انواع ترشی در منزل کردم و با ارسال این محصول به سراسر کشور توانستم به درآمد دلخواهم برسم.

به گزارش ورنداز :

به علت یک سری مشکلات مالی ام تصمیم داشتم تا کسب و کاری راه اندازی کنم که بتوانم درآمد خوبی به دست بیاورم از همین رو شروع به تولید انواع ترشی در منزل کردم و با ارسال این محصول به سراسر کشور توانستم به درآمد دلخواهم برسم.

ترشی لیمو ترش

یکی از مخلوطها یا معجونهای موثر در سلامتی لیمو ترش شیرازی با سیر خام می باشد پس قبل از اطلاع از قیمت ترشی لیمو ترش باید خواص آن را بدانید. از جمله تاثیرات آن افزایش فیبرینولیتیک، کاهش فشار خون و کلسترول و تری گلیسیرید می باشد.

این نوشیدنی باعث کاهش کلسترول و رفع رسوب گرفتگی رگهای عروقی بدن می باشد، همچنین برای کاهش وزن و لاغری ترکیب بسیار مفیدی است که می توانید در رژیم غذایی خود قرار دهید.

از جمله فواید دیگری که می توان برای معجون لیمو ترش شیرازی با سیر همدان عنوان کرد شامل موارد زیر می باشد:

رفع انواع گرفتگی عروق و رگهای قلب

رفع LDL و چربی خون بالا

رفع سایش دندان یا دندان قروچه

کاهش جرم دندان

کاهش فشار خون و کبد چرب

3-1

ترشی مخلوط

اکثر خانواده ها دوست دارند که همراه غذاهای خود انواعی چاشنی ها را مصرف کنند. از چاشنی های محبوب بین ایرانی ها ترشی می باشد که قیمت ترشی مخلوط نیز بسایر ارزان است.

این ترشی را در فصلی که درست می شود می توانید به بهترین قیمت روز خریداری کنید.

خرید و فروش عمده ترشی مخلوط بازار پر رونقی دارد. در این مقاله به طور مفصل به انواع ترشی ها، طرز تهیه و قیمت آن ها خواهیم پرداخت و نکاتی مهم در مورد ترشی را خاطر نشان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

اکثر خانم های خانه دار در فصل پاییز به تهیه انواع ترشی ها می پردازند تا در فصول دیگر سال آن ها را داشته باشند و در کنار غذاها سرو کنند.

3-2

ترشی لیته     

قیمت ترشی لیته جنوبی متفاوت است زیرا دارای مشخصات خاص به خود می باشد که مهمترین مشخصه این محصول طعم بسیار تند آن است که در میان انواع ترشیهای لیته، این خوراکی طعم تند تری دارد و برای افرادی که طعم تند دوست ندارند مناسب نیست.

ضمن اینکه برای ماندگاری این نوع ترشی از سبزیجاتی که کاملاً ارگانیک هستند به صورت خشک شده استفاده می شود.

البته ناگفته نماند که از لحاظ میزان خواص نیز خاصیتهای بسیار زیادی دارد و می‌ تواند درمانگر بسیاری از بیماریهای گوارشی باشد. افرادی که می خواهند اشتهای بیشتری برای خوردن غذا داشته باشند، حتماً باید این نوع ترشی را در کنار غذاهای خود استفاده نمایند.

به این خاطر که این ترشی می تواند سبب افزایش اشتها شود و در مدت زمان کوتاهی مصرف کنندگان این محصول را به وزن ایده آل برساند.

3-3

 

 

ارسال نظر

تبلیغات متنی