کد خبر : 17255

رابطه جنسی | نکات رابطه جنسی | رابطه جنسی برای بانوان

خانم ها در رابطه جنسی به این نکات حتما توجه کنید اگر شماها هم این گونه هستید خود را اصلاح کنید

به گزارش ورنداز :

خانم ها در رابطه جنسی به این نکات حتما توجه کنید 

اگر شماها هم این گونه هستید خود را اصلاح کنید 

برخی از بانوان در رابطه جنسی اشتباهات رایجی را مرتکب می شودند که همین امر می تواند بر روی کیفیت این رابطه با همسرانشان تاثیر گذار باشد و در صورت تداوم در زندگی زناشویی نیز تاثیربگذارد که در این جا به برخی از این اشتباهات اشاره می کنیم.

نگران وضعیت ظاهرتان باشید

فکر کردن به وضعیت ظاهرتان حین رابطه جنسی باعث می‌شود نتوانید خودتان از رابطه لذت ببرید و شانس رسیدن شما به ارگاسم را پایین می‌آورد. "به چربی‌های روی شکمتان یا آرایش روی صورتتان فکر نکنید. فقط تمرکزتان روی لذت آن لحظه باشد. باید به خودتان اجازه ارگاسم شدن بدهید. مردها دوست دارند که همسرشان خود را در رابطه جنسی رها کند و اگر بخواهید نگران ظاهرتان باشید، این اتفاق نخواهد افتاد

راهنمایی نکردن مرد

حرف زدن خیلی مستقیم درمورد رابطه جنسی، اینکه چه دوست دارید و چه دوست ندارید ممکن است باعث شود احساس راحتی نداشته باشید، حتی با همسری که سال‌ها است با او زندگی می‌کنید.زن باید مسئولیت رابطه‌جنسی خود را بپذیرد. حتی بهترین معشوق‌ها هم نمی‌دانند که زنشان چه دوست دارد.

فکر کنید مردتان همیشه برای رابطه جنسی آماده است.

شاید این باور درمورد پسرهای نوجوان صدق کند اما برای مردهای واقعی اینطور نیست. فشارهای زندگی روزمره،خانواده، کار، مخارج می‌تواند میل  جنسی مردها را پایین بیاورد.

 

منبع فرتاک نیوز
ارسال نظر

تبلیغات متنی