کد خبر : 17248

فال ابجد | فال ابجد ۳ آذر

فال ابجد پنجشنبه ۳ آذر را برای ماه های مختلف در ورانداز میخوانیم

به گزارش ورنداز :

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما : آ  ب  ب

تعبیر ابجد : در طی چند هفته اخیر اوضاع بر وفق مرادتان خواهد بود و زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد از این موقعیت لذت ببرید و زندگی را برای خود شیرین کنید.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما : ج  د  د

تعبیر ابجد : به زودی مشکلات خانوادگی در پیش خواهید داشت که موجب می‌شود بحث و جنجالی میانتان رخ بدهد اما اگر از عصبانیت به دور باشید و خودتان را کنترل کنید به راحتی تمامی آنها برطرف خواهد شد پس بهتر است که سکوت کنید.

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : د  د  د

تعبیر ابجد : بزودی شخصی به شما احساساتش را ابراز خواهد کرد که مسرت و شادی فراوانی را نصیب شما خواهد کرد چراکه انتظار چنین رخدادی را نداشتید، اما باید سعی کنید تا هیجان زده نشود و از روی احساس تصمیم نگیرید.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : ب  ‌آ  ‌د

تعبیر ابجد : شخصی بزودی وارد زندگیتان خواهد شد که دوستی بسیار صادق و باوفایی است و در تمامی زمینه های زندگی شما را کمک خواهد نمود، باید سعی کنید تا همواره او را در کنار خود نگاه دارید و اعتمادتان را نسبت به او کامل نمایید.

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما : آ  آ  آ

تعبیر ابجد : شما موفقیت‌های بسیاری تاکنون کسب کرده اید و همچنان در راه پیشرفت و موفقیت قرار دارید سعی نکنید تا از مسیرتان منحرف شوید و به حرف های منفی دیگران توجه نشان دهید.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما : ج  ج  آ

تعبیر ابجد : برای رسیدن به آرزوها و اهدافی که در سر دارید تلاش بیشتری به خرج دهید و دست از تنبلی و کاهلی بردارید چراکه این امر بسیار سخت به دست می آید و همت شما را می طلبد.

فال ابجد متولدین مهر

مهر

ابجد فال شما : د  آ  آ

تعبیر ابجد : در آینده هی نه چندان دور موفقیت‌های بسیاری کسب خواهید کرد و تلاشهایتان موجب می‌شود تا به درجات بسیار بالایی نائل آیید شما نباید از تلاش کوشش دست بردارید چرا که موفقیتهای روز افزونی برایتان خواهد بود.

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما : ب  ب  ب

تعبیر ابجد : شخصی وارد زندگیتان خواهد شد که از نظر احساسی بسیار شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد و شما نسبت به او عشق و علاقه فراوانی را احساس خواهید کرد و باید ابراز احساسات کنید و از این امر واهمه نداشته باشید.

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما : آ  ب  ج

تعبیر ابجد : جشن دورهمی بزرگ در پیش دارید که به علت ازدواج یکی از نزدیکان عزیزتان در حال رخ دادن است و شما از شرکت در آن مسرت و شادی فراوانی خواهید یافت.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

ابجد فال شما : ب  ب  ج

تعبیر ابجد : اگر مبلغی را از دست داده اید نباید غصه بخورید چرا که برای امری واجب و ضروری خرج شده و این مبلغ را در جایی دیگر به دستتان خواهد رسید و شما را از گرفتاری مالی نجات می‌دهد. توکلتان بر خدا باشد

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : ج  د  د

تعبیر ابجد : آرزویی که در دل دارید به زودی برآورده خواهد شد و با شخصی که انتظارش را میکشید دیدار خواهید داشت این ملاقات بسیار برایتان شیرین و جذاب است و باعث می‌شود تا اوقات خوشی را با یکدیگر تجربه کنید در تلاش باشید تا در بر نفس اماره خود غلبه کنید.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما : د  آ  د

تعبیر ابجد : فردی که در زندگی تان وجود دارد کاملا با شما صادق است و هیچ سوء نیتی در رابطه با شما ندارد پس بهتر است از شک و دودلی نسبت به او دست بردارید و بارفتارهای شکاکانه او رانیازارید.

منبع اندیشه معاصر
ارسال نظر

تبلیغات متنی