کد خبر : 17232

اگر قبل از اینکه فردی ثروتمند شوید این را با تک تک سلول های خود ثروتمند بودن را حس کنید و باور کنید راهی که دارید می روید درست است و شما را به ثروت زیادی می رساند قطعا تفکرات ذهنی شما به واقعیت تبدیل خواهد شد در ادامه با محصولاتی که من را ثروتمند کردند بیشتر آشنا شوید.

به گزارش ورنداز :

اگر قبل از اینکه فردی ثروتمند شوید این را با تک تک سلول های خود ثروتمند بودن را حس کنید و باور کنید راهی که دارید می روید درست است و شما را به ثروت زیادی می رساند قطعا تفکرات ذهنی شما به واقعیت تبدیل خواهد شد در ادامه با محصولاتی که من را ثروتمند کردند بیشتر آشنا شوید.

پارکت

پارکت های چوبی فوق العاده با دوام و سازگار با محیط زیست هستند، به همین دلیل است که سال های سال مورد استفاده قرار می‌گیرند، چوب پایدار ترین گزینه برای پوشاندن کف است، این نمونه تنها نمونه ای است که قابل تجدید است، یک پارکت توانایی این را دارد که سال های سال مورد استفاده قرار بگیرد.

تنوع رنگی در انتخاب پارکت های چوبی وجود دارد و انواع مختلفی از نوع چوب در آن ها به کار رفته است که شامل چوب های بلوط، کاج و غیره می‌شود، چوب جامدی که در کف سازی استفاده می‌شود را می‌توان چندین بار بازسازی و تعمیر کرد.

ویژگی های زیادی است که پارکت را از دیگر کفپوش ها برتری می‌بخشد که مهم ترین آن تطبیق پذیری کف پوش چوبی با سایر سبک و رنگ ها است، شما می‌توانید در سبک های گوناگون مانند کلاسیک و حتی مدرن از پارکت چوبی استفاده کنید.

همچنین اگر در سبک ها از رنگ استفاده شده باشد، پارکت ها با تنوع رنگی که دارند می‌توانند تطابق را ایجاد کنند، جذابیت ذاتی که کفپوش چوبی دارد باعث می‌شود هر فرد با هر سلیقه و نظری آن را انتخاب کند.

1-1

پارکت پی وی سی

یکی دیگر از نکات مثبتی که پارکت پی وی سی دارد این است که هرگز از مد نمی‌افتد و هزاران سال به صورت مداوم می‌توان از آن استفاده کرد، علی‌رغم پیشرفت معماری و دکوراسیون و تغییراتی که در نحوه زندگی انسان ها رخ می‌دهد، این متریال هیچ گاه قدیمی نمی‌شود.

ویژگی های پارکت های چوبی: خاص و منحصر به فرد بودن یکی از ویژگی های مثبت کفپوش های چوبی است.

به این صورت که هرکدام از این تخته ها رنگ و بافت خاص خود را دارند و این امر باعث می‌شود ظاهری طبیعی را ایجاد کنند و حس و حال و هوای جنگل و طبیعت را به فضا وارد کنند.

در طی زمان و با گذشتن سال ها روی پارکت ها ممکن است سایه هایی ایجاد شود و یا بریدگی و فرورفتگی کوچکی ایجاد شود، این عوامل نه تنها انسان را دل زده نمی‌کند؛ بلکه به چوب شخصیت می‌بخشد که باعث می‌شود این نوع کفپوش را بیشتر دوست داشت.

1-2

پارکت خارجی

این شخصیت را نمی‌توان خریداری کرد بلکه باید سال ها بگذرد و از پارکت خارجی استفاده شود تا بتوان به آن دست پیدا کرد، این امر ارزش پارکت ها را چندین برابر می‌کند.

چوب نوع بسیار مناسبی برای پوشاندن کف فضاهای بزرگ است، دلیل این مناسب بودن این است که الگو ها و دانه های هر تخته با تخته دیگر متفاوت است و این امر می‌تواند یک پارچگی و کسل کنندگی کف های بزرگ را از بین ببرد و به عنوان پس زمینه مابقی وسایل و رنگ ها به کار گرفته شود.

احساساتی که هنگام راه رفتن روی پارکت با آن مواجه هستید شامل گرمی، نرمی و سروصدا می‌شود که تک به تک مورد بررسی قرار می‌دهیم:

گرم چوب سخت کفپوشی گرم به حساب می‌آید و دمای تقریباً یکسان و یک نواختی را در فصول مختلف سال حفظ می‌کند، این متریال بسیار گرم تر از سنگ طبیعی است اما نمیتوان گرمای آن را با فرش مقایسه کرد.

1-3

 

ارسال نظر

تبلیغات متنی