کد خبر : 17231

قتل دو برادر | قتل دو برادر با چاقو

در این خبر به ماجرای قتل دو برادر به نام‌های حجت و رضا توسط سه مرد می‌پردازیم این قاتل‌ها با صحبت‌های سالومه زن جوانی که شاهد این ماجرا بود شناسایی شدند؛ سالومه گفته بود که قاتلها وی را آزار داده و تهدید کردند که به پلیس چیزی نگوید.

به گزارش ورنداز :

قتل دو برادر با چاقو

در این خبر به ماجرای قتل دو برادر به نام‌های حجت و رضا توسط سه مرد می‌پردازیم این قاتل‌ها با صحبت‌های سالومه زن جوانی که شاهد این ماجرا بود شناسایی شدند؛ سالومه گفته بود که قاتلها وی را آزار داده و تهدید کردند که به پلیس چیزی نگوید. 

مرد جوانی که به دلیل قتل دو برادر در 10 سال پیش به اعدام محکوم شده بود دیروز از قضات دادگاه کمک خواست.

بیست و دوم آبان 88 پیرمردی به پلیس آگاهی شهریار رفت و از ناپدید شدن دو پسرش به نام های حجت و رضا خبر داد.

او گفت : پسر 40 ساله ام حجت ، کارگر بود. دیروز پسر کوچکم رضا پیش او رفت و دیگر از آنها هیچ خبری نشد.

کارآگاهان در بررسی موشکافانه فهرست ریز مکالمات تلفنی حجت ، نخستین سرنخ را به دست آوردند.

تحقیقات میدانی نشان می داد حجت چندین بار با یک زن 30 ساله به نام سالومه تماس گرفته بود . با برملا شدن این موضوع ، زن جوان بازداشت شد.

او گفت : سال هاست که ازدواج کرده ام و یک دختر هفت ساله دارم اما شوهرم به من خرجی نمی دهد.شوهرم به زنی به نام یگانه علاقه مند بود و پول هایش را به او می داد.به همین دلیل در کوچه و خیابان ها گدایی می کردم تا این که سال گذشته به طور اتفاقی با حجت آشنا شدم.

سالومه ادامه داد : وقتی حجت درد دل هایم را شنید قول داد برایم کار مناسبی جور کند.از آن روز به بعد به همراه حجت به خانه های مردم می رفتم و کارگری می کردم. آخرین بار به همراه حجت و برادرش رضا برای کارگری به یک باغ رفتم اما صاحب باغ که مجتبی نام دارد با حجت درگیر شد و همزمان ، دو مرد به نام های شادمهر و حسین به او حمله کردند.

آنان با چاقو به جان حجت و رضا افتادند و آن ها را کشتند سپس جنازه های دو برادر را داخل چاه باغ انداختند، بعد مرا آزار دادند و وقتی التماس هایم را دیدند مرا نکشتند و تهدیدم کردند به پلیس حرفی نزنم.

خیلی زود سه قاتل با گذشت 41 شبانه روز از جنایت بازداشت شدند و پیکرهای متلاشی شده دو برادر از داخل چاه بیرون کشیده شد.

خانواده دو برادر در شعبه 71 سابق دادگاه کیفری استان تهران خواستار قصاص قاتلان شدند و بعد مجتبی ، شادمهر و حسین هم جنایت را به گردن هم انداختند .

در پایات جلسه قضات سه متهم را به قصاص، هر یک را به 10سال زندان و 100 ضربه شلاق محکوم کردند.

حکم صادر شده در دیوان عالی کشور تایید شده بود که مجتبی و شادمهر توانستند رضایت اولیای دم را جلب کنند و از قصاص رهایی یابند. اما حسین در زندان ماند.

او با گذشت 10سال از این ماجرا به قضات دادگاه نامه نوشت و درخواست تعیین تکلیف کرد.

به این ترتیب حسین دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد و گفت: شادمهر و مجتبی توانستند رضایت اولیای دم را جلب کنند درحالی که من در مدت 10 سال توانستم رضایت همه اولیای دم را جلب کنم اما آن ها پیگیر اجرای حکم هم نمی شوند. به همین دلیل بلاتکلیف در زندان مانده ام. من از قضات دادگاه می خواهم تکلیفم را روشن کنند چرا که از این وضعیت خسته شده ام.

منبع منیبان
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • محمد

    عجب قضاوت عادلانه ای! یک بار دیگر این گزارش را بخوانید آنوقت خواهید دانست که چرا جنایت کاران ومتجاوزان اینقدر وقیح شده اند. ود امار قتل وتجاوز وحشتناک شده است

تبلیغات متنی