کد خبر : 17084

کیان پیر فلک | مادر کیان پیر فلک | مزار کیان پیر فلک

صحبت های مادر کیان پیر فلک که اشک همه را در می آورد

به گزارش ورنداز :

صحبت های مادر کیان پیر فلک که اشک همه را در می آورد

کیان پیر فلک کودک 10 ساله هدف حمله نیروهای تروریست قرار گرفت و معصومانه جان باخت، دوستان و هم کلاسی های او در تصاویری که اخیرا منتشر شده بر سر مزارش نشسته و غم آنها دل هر ایرانی را به شدت درد می آورد. کیان پیرفلک  کودک ۹ سالهٔ ایرانی ساکن ایذه در خوزستان بود که در شامگاه چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱، در جریان حمله به بازار ایذه، در حالیکه با مادر، پدر و برادر خردسالش در خودرو و در حال بازگشت به خانه خود در ایذه بودند، هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.

کیان پیرفلک

کودک خردسالی که حالا اورا «شهید» می نامند و استفاده ی او از گزاره ی «به نام خداوند رنگین کمان» به شدت کاربران  فضای مجازی  و مردم را تحت تاثیر قرار داده است، به طوری که حالا دیگر استفاده از جمله «خداوند رنگین کمان» دل هر ایرانی را به درد می آورد.

کیان پیر فلک کودک 10 ساله هدف حمله نیروهای تروریست قرار گرفت و معصومانه جان باخت، فوت کیان به یکی از اتفاقات بد این روزها بدل شد و نام او به سرعت جز ترندهای خبری قرار گرفت و همه با هر تفکر و عقیده ای به سوگ این کودک معصوم نشستند.

کیان 10 ساله  که به گفته معلمش بسیار با استعداد و باهوش بود آرزو داشت روزی در رشته  رباتیک  پیشرفت کند و موفق شود با  این حال اتفاقی تلخ شوق او را برای زندگی و رسیدن به اهدافش کور کرد و تمام آرزوهای او به خون غلتید.

در تصویری که اخیرا از مزار  کیان پیرفلک  که حالا او را فرزند شهید ایران هم می خوانند منتشر شده؛ دوستان و هم سن و سالانش با لباس فرم مدرسه با چهره ای غمگین و دردی که معصومانه که شاید برای سن آنها بزرگ و طاقت فرسا باشد با دوستشان کیان که حالا زیر خروارها خاک آرمیده خداحافظی می کنند یا شاید هم دلشان برای کیان تنگ شده است.

حجم ویدیو: 6.89M | مدت زمان ویدیو: 00:01:34
منبع رکنا
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    خواهرم برای تومینویسم کیانی که ارزوی شمابودکیانی که دراینده دستگیرپدرومادرش میتونست باشدوکیانی که میتوانست جبهه علم ایران رادرسراسرگیتی به لرزه دربیاوردبرای تومینویسم هرکیان ایرانی که اینده ایران رادرپیشرفت علم تبلورکندفرزندشماست کیان وامثال کیان فرزندان همه ایران هستندمن خودم پدرهستم وای کاش به جای دختران وپسران اینده ایران من قربانی شده بودم

تبلیغات متنی