کد خبر : 17054

امروزه شرایط بسیار تغییر کرده است و افراد، در هر گروه سنی می‌توانند در کسب‌وکار خود موفق عمل نموده و به ثروت برسند. من در حوزه پرورش اسب به ثروت بالایی رسیدم. با ما همراه باشید تا در ادامه مطالب چند نمونه را بررسی کنیم.

به گزارش ورنداز :

امروزه شرایط بسیار تغییر کرده است و افراد، در هر گروه سنی می‌توانند در کسب‌وکار خود موفق عمل نموده و به ثروت برسند. من در حوزه پرورش اسب به ثروت بالایی رسیدم. با ما همراه باشید تا در ادامه مطالب چند نمونه را بررسی کنیم.

اسب جنگی

این نوع اسب جنگی طرفداران زیادی دارد و از محبوبیت بسیار خوبی برخوردار می باشد که به دلیل ویژگیهای بسیار خوب، چابکی و زیبایی بی نظیر به عنوان یک اسب پر فروش مطرح می باشد. ایران به عنوان مهد پرورش اسبهای پر قدرت و نژاده به خوبی توانسته است اسب جنگی خود را به مشتریان زیادی در سراسر جهان معرفی نماید و همیشه بهترین نوع اسب ترکمن را در اختیار دارد. اسب بی نظیر و زیبای ایران در جهان بی همتا است از دیرباز تا به امروز به عنوان یک اسب نژاده و بی مانند توانسته است خود را به مشتری ثابت نماید. این نوع اسب را می توان چابک ترین نوع اسب ایرانی به شمار آورد که می تواند در ارتفاعات مختلف پرشی عالی داشته باشد.

که پرش بسیار خوب آن نشان دهنده پاهای پر قدرت و  قدرت تحمل و بدنی بسیار خوب و عالی آن می باشد. زیبایی ظاهری و جلوه بی نظیر اسب ایران پاکوتاه زبانزد می باشد که به دلیل هوش و ذکاوت بالا و زیبایی فوق العاده توانسته است توجه مشتریان زیادی را به خود جذب نماید.

5-1

اسب اصیل

در سال های گذشته یکی از ورزش هایی که علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرده است سوارکاری با اسب اصیل می باشد، که حتما باید در انتخاب این حیوان دقت نمود، از همین رو خرید فروش اسب دچار نوساناتی شده است. شاید در ظاهر تفاوت چندانی نداشته باشند. تجارت اسب در کشور ما به طرز چشم گیری رونق گرفته است و علاوه بر جلوگیری از خروج ارز به رشد اقتصادی نیز کمک شایانی کرده است. برای پرورش اسب های صادراتی، دامپزشکان ویژه ای به کار گرفته شده اند که با دقت فراوان سلامت اسب ها را کنترل کرده و در صورت مشاهده ی موردی آن را بررسی می کنند. البته جالب است بدانید که مربی های اسب هم تمایل زیادی به تربیت گونه ی سرکش آن دارند تا اسبی تنبل، زیرا اسب سالم جسورانه حرکت می کند و به راحتی می توان آن را تربیت نمود. با توجه به نوسانات ارز، قیمت این حیوان هم گران تر شده است و با مراجعه از مراکز معتبر که اسب اصیل را به همراه تائیدیه های بهداشتی در اختیار شما قرار می دهند اقدام به خرید نمایید.

5-2

اسب ترکمن

در کشور مراکزی وجود دارند که به صورت تخصصی اقدام به فروش و خرید اسب ترکمن سفید نر و ماده تربیت شده با قیمت های عالی می نمایند. مهمترین ویژگی ای که اکثر اسبهای ترکمن دارای آن هستند استقامتی بودن آنها می باشد، به همین دلیل در اکثر مسابقات اسب دوانی از این اسبها استفاده می گردد. این نوع اسبها دارای گردن بسیار بلندی نیز هستند، با توجه نمودن به پای اسبهای ترکمن مشاهده می نمایید که این اسبها دارای پاهایی عضلانی و قوی هستند. حتی این اسبها کشمش و خرما مرغوب نیز می خورند، هر کدام از اسبهای ترکمن با توجه به شرایط جسمانی و همچنین سنی که دارند مقدار مشخصی از مواد غذایی را مصرف می کنند.

5-3

 

 

ارسال نظر

تبلیغات متنی