کد خبر : 17017

فال روزانه | فال روزانه شخصی

فال روزانه خود را در بخش فال و طالع بینی را ورانداز مطالعه میکنید

به گزارش ورنداز :

 

 

فال روزانه فروردین

در فال روزانه شما آمده است که امروز پاداش بلندپروازی خود را می‌بینید ولی خبرهای جدیدی که شما امروز دریافت می‌کنید ممکن است رابطه آشکاری با کارهایی که اخیرا انجام داده‌اید نداشته باشد. درهایی که معمولا به روی تان بسته بودند در حال باز شدن هستند و فرصت های زیادی به شما پیشنهاد می‌شود. اگرچه شما بسیار مشتاق و علاقه‌مند هستید ولی زمانی که جواب مثبت دادید لازم است که سخت کار کنید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد امروز به هیچ وجه مایل نیستید که در فعالیت های اجتماعی شرکت کنید اما اینکه بخواهید به طور کلی ساکت بوده و از جمع های دوستانه نیز فاصله بگیرید امری امکان ناپذیر است. هرچند دوست ندارید صحبت کنید اما باید به اتفاقاتی که رخ می دهد توجه کرده و روی آنها تمرکز داشته باشید. سعی کنید با شخصی که به او اعتماد دارید صحبت کنید.

فال روزانه خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد امروز کمی برای تان مشکل است تا کنترل امور را به دست بگیرید. بدون اینکه به نتیجه ای برسید مدام از این موضوع به آن موضوع می پرید اما این را هم بدانید که امروز زمان مناسبی برای رسیدن به راه حل نیست. بهتر است دست از جست و جو، سوال کردن و جمع آوری اطلاعات بردارید و اطرافیان تان را برای گرفتن جواب زیر منگنه قرار ندهید. سعی کنید انرژی و فعالیت خود را برای روزهای دیگر ذخیره کنید. همیشه در پایان هر راه، شروعی دوباره نهفته است.

فال روزانه تیر

فال روزانه شما نشان می دهد در سابق افکاری داشتید که ممکن بود شما را به خطر بیندازد اما در حال حاضر از این افکار رهایی پیدا کرده اید. شما به سادگی نگران و غصه دار می‌شوید، بهتر است روی این جنبه روحی تان کار کنید زیرا اگر به همین روند ادامه دهید به مرور زمان دچار افسردگی می‌شوید. برعکس شما انسان خوش شانسی هستید؛ فقط شما شانس‌های خود را به راحتی از دست می‌دهید و حواس تان به اتفاقاتی که می‌افتد نیست.

فال روزانه مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد امروز شما ممکن است به راحتی واقعیت ها را همان طور که خودتان دل تان می خواهد باشند برداشت کنید و بر اساس برداشت های شخصی تان تصمیم هایی بگیرید که شما را به دردسر خواهد انداخت. شما فکر می کنید باید تغییراتی ایجاد کنید و چنین فرصت هایی منتظر شما نخواهد ماند به همین دلیل می خواهید از هر فرصتی که برای تان به وجود می آید بیشترین بهره ممکن را ببرید. شاید تصورات شما درست باشد، با این حال آنقدرها هم که فکر می کنید وقت تنگ نیست.

فال روزانه شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد امروز بهترین فرصت است تا ارتباط تان را با افراد دیگر گسترش دهید. با گفت و گو و تبادل اطلاعات و ایده ها با دیگران چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت. شما برخلاف بسیاری افراد دیگر قادرید هر دو روی سکه را ببینید اما مشکل اینجاست که توانایی انتخاب و اراده لازم برای عمل کردن را ندارید. بنابراین یک راه را انتخاب کنید و همان را ادامه دهید. شاید در مورد مسائل عاطفی دچار گیجی و ابهام شوید اما صحبت کردن با عشق تان می تواند انرژی مثبتی را به شما منتقل کند و صمیمیت میان شما را نیز افزایش دهد.

فال روزانه مهر

فال روزانه شما نشان می دهد اگر به ندای درونی خود گوش دهید، هیچ وقت به بیراهه نخواهید رفت. شاید بهتر باشد برای مدتی کنترل امور را از دست بدهید و منطق خود را کنار بگذارید. بگذارید باد شما را به هر کجا که می خواهد، ببرد. احساسات خود را کشف کنید و به کمک آن دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. امروز تنها ماندن و تصمیم گرفتن غیر ممکن است. پس بهتر است جست و جو را متوقف کنید و اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. خودتان را به یک شیوه تفکر محدود نکنید.

فال روزانه آبان

فال روزانه شما نشان می دهد ممکن است امروز با مخالفت شدید دیگران رو به رو شوید و شاید فکر کنید که دیگران می خواهند شما را آزار دهند. این در واقع نشانه ای است برای شما تا از این به بعد موضوعات را نه تنها به صورت انفرادی که جمعی نیز بررسی کنید. زاویه دید خود را وسیع تر کنید تا جوانب دیگر را نیز به خوبی ببینید و در مورد برنامه های تان با دیگران قبل از گرفتن هر تصمیمی مشورت کنید. شخصیت منحصر  به فرد شما افراد زیادی را به خود جذب می کند، حتی اگر به ظاهرتان نرسیده باشید. امروز در رابطه عاطفی خود غافلگیر خواهید شد.

فال روزانه آذر

فال روزانه شما نشان می دهد سعی کنید امروز را در مکان های عمومی و کنار دیگران سپری کنید. به سر و وضع خود رسیدگی کنید تا جذاب تر از همیشه به نظر برسید. شما توانایی این را دارید که بر اطرافیان تان تاثیرگذار باشید، بنابراین قدم امروز را با احتیاط بردارید. هرچه زودتر از تختخواب بیرون بیایید و به پیاده روی بروید، بهتر است. شما فردی هستید که از ارتباط با دیگران لذت خواهید برد اما امروز ممکن است دیگران کمی روی اعصاب تان باشند. نگران نباشید چراکه درست جایی که انتظارش را ندارید از عشق لبریز می شوید و لبخندی از رضایت روی لب های تاننقش خواهد بست.

فال روزانه دی

در فال روزانه شما آمده است امروز تصمیم می گیرید روش دیگری را در جهت سلامتی خود در زندگی امتحان کنید. مراقبت از جسم خود را در اولویت کارهای تان قرار دهید. از نظر روحی نیز بسیار شاد و آرام هستید. با اطرافیان همان طور برخورد کنید که انتظار دارید با شما رفتار کنند. در محل کار نیز ساز مخالف نزنید و دید منفی به همکاران نداشته باشید. باید مراقب حرف هایی که به زبان می آورید باشید تا در آینده برای تان مشکلی ایجاد نشود. در رابطه احساسی خود بهتر است به جای بحث های بیهوده در کنار هم آرامش را تجربه کنید.

فال روزانه بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد امروز به خوبی می دانید چه می خواهید. این باعث می شود تا در مسیر درست قرار بگیرید. همه جزئیات را با چشمان باز می بینید و روزنه های امید را برای خود باز می کنید. این را بدانید که امروز می توانید نتیجه سخت کوشی خود را ببینید. اگر از کار خود راضی نیستید، امروز فرصت خوبی برای تغییر کار است. در روابط احساسی نیز امروز این فرصت را دارید با فردی که مدت ها است توجه شما را به خود جلب کرده است حرف بزنید و در مورد احساسات خود به او بگویید. یک روز عالی در پیش دارید. از این انرژی ها بهره بگیرید.

فال روزانه اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد کیفیت و روند عادی زندگی خود را تغییر دهید. برای اینکه ایمان خود به آینده را از دست ندهید باید تغییراتی در طرز فکر شما ایجاد شود. راه های همیشگی را کنار بگذارید. ایده پردازی کنید و بر اساس آن برای آینده برنامه ریزی کنید. با انرژی های امروز می توانید میان عقل و احساس خود ارتباط خوبی برقرار کنید. در محیط کار نیز این فرصت را دارید تا توانایی های خود را نشان دهید و به واسطه آن ارتقای کاری پیدا کنید.

منبع رکنا
ارسال نظر

تبلیغات متنی