کد خبر : 16997

متولدین هر ماه | سریال مناسب متولدین هر ماه

نویسنده این مقاله با اعتقاد به پیشبینی خصوصیات شخصیتی بر اساس ماه تولد و نمادهای زودیاک سعی کرده حدس بزند کدام سریال درام کره‌ای برای متولدین کدام ماه مناسب و جذاب است.

به گزارش ورنداز :

سریال مناسب متولدین هر ماه

نمی‌دانم از آن دست از افرادی هستید که به طالع بینی و شخصیت شناسی بر اساس ماه تولد یا موقعیت ستاره‌ها و اجرام فلکی اعتقاد دارید یا خیر. نویسنده این مقاله با اعتقاد به چنین موضوعاتی سعی کرده حدس بزند کدام سریال درام کره‌ای برای متولدین کدام ماه مناسب و جذاب است.

البته لازم است اضافه کنم اگر مانند من به چنین مسائلی اعتقاد ندارید هم قید مطالعه این مقاله را نزنید. در این مقاله دو بخشی 12 سریال درامِ درجه یکِ کره‌ای معرفی شده و اگر به سریال‌های کره‌ای علاقه دارید، مطالعه این مقاله مجال خوبی برای آشنایی با تعدادی از محبوب‌ترینِ این سریال‌هاست. در بخش دوم این مقاله به سریال‌های مناسب برای متولدین 6 ماهِ انتهایی سال پرداخته می‌شود.

سریال مناسب متولدین ماه Libra یا میزان یا مهر: Suspicious Partner

در دنیای متولدین ماه مهر، رابطه نقشی کلیدی را بازی می‌کند و شخصیت این افراد بر اساس نمادهای ماه تولد، بسیار همدل توصیف می‌شود. مهری‌ها البته در زمینه‌هایی هم به شدت آرمان‌گرا هستند و دوست دارند مفاهیمی چون عدالت در جهان حکم‌فرمایی کند و دقیقا به همین خاطر است که متولدین این ماه می‌توانند قضات یا وکلای زبردستی شوند. احتمالا به خاطر همین دلایل است که برای متولدین مهر سریالی درام با ریشه‌هایی در امور قضایی انتخاب شده است.

کدام سریال کره‌ای مناسب ماه تولد شماست؟(2)

ما در این سریال داستان زندگی و حرفه دادستانی به نام نو جی-ووک و البته کارآموزش را تماشا می‌کنیم و در جریان تلاش‌های آن‌ها برای به ثمر رساندن یک پرونده قتل مرموز قرار می‌گیریم. دادستانِ داستانِ ما البته در خلال همین تلاش‌ها برای حل پرونده سعی می‌کند نامش را از اتهام مبرا کرده و ناعدالتی‌های صورت گرفته و خلاءهای قانونی را هم حل کند.

Suspicious Partner برای متولدین مهر تقریبا همه‌چیز دارد. آن‌ها هم از رفاقت و هم‌کاری شخصیت‌های اصلی این سریال لذت خواهند برد و هم داستان عاشقانه‌ای که رفته رفته در این سریال شکل می‌گیرد برایشان جذاب خواهد بود.

سریال مناسب متولدین ماه Scorpio یا عقرب یا آبان: Vincenzo

متولدین ماه آبان به عنوان انسان‌هایی پرشور، جسور و البته وفادار شناخته می‌شوند. بر اساس نمادهای زودیاک برای هر ماه، متولدین هیچ ماه دیگری از نظر ظرفیت احساسی توان رقابت با متولدین آبان را ندارند. متولدین آبان همچنین عموما از شوخی‌های گزنده و معماهای مربوط به جرم و جنایت لذت می‌برند و به همین خاطر است که سریال کره‌ای وینچنزو، سریالی مناسب برای آن‌هاست.

کدام سریال کره‌ای مناسب ماه تولد شماست؟(2)

این سریال که تقریبا از هر ملیتی در سراسر کره زمین طرفدار پروپا قرص دارد داستانِ یکی از اعضای کره‌ایِ مافیای ایتالیا به نام وینچنزو کاسانو را روایت می‌کند که حالا برای پیگیری مسئله‌ای شخصی مجبور است به کشورش کره بازگردد. وینچنزو البته خیلی زود درگیر مسائل آدم‌های دیگری می‌شود و تلاش می‌کند به یک وکیل و تعدادی از ساکنان یک آپارتمان در راه حل کردن مشکلاتشان کمک کند.

در این سریال مطابق میل آبانی‌ها تعادل بی‌نظیری بین کمدی سیاه و صحنه‌های اکشن برقرار است و مفاهیمی چون وفاداری، عدالت طلبی و حق طلبی که توسط شخصیت‌های سریال وینچنزو دنبال می‌شود قطعا مورد پسند متولدین دومین ماه از پاییز خواهد بود.

سریال مناسب برای متولدین ماه Sagittarius یا قوس یا آذر: Crash Landing On You

متولدینِ ماجراجو، شوخ‌طبع و باهوشِ آذر معمولا از کسب اطلاعات راجع به فرهنگ‌های مختلف لذت می‌برند. دیگر خصوصیت برجسته متولدین این ماه توانایی بالای آن‌ها در وفق دادنِ خود با شرایط است و همین خصوصیت از آن‌ها شخصیت‌هایی ایده‌آل برای شرایط بحرانی می‌سازد. آذری‌ها حتما می‌توانند با شخصیت اصلی سریالِ Crash Landing On You که زنی صاحب نظر، باهوش و مستقل است، هم‌ذات‌پنداری کنند.

کدام سریال کره‌ای مناسب ماه تولد شماست؟(2)

در این سریال ما داستان یک میلیاردرِ اهل کره جنوبی به نام یوون سه-ری را دنبال می‌کنیم که طی یک حادثه در هنگام پاراگلایدر سواری، تصادفا در کشور کره شمالی سقوط می‌کند. حضور یوون توسط یک افسر رده‌بالای ارتش کره شمالی به نام ری جئونگ-هیوک کشف می‌شود و این زن میلیاردر در حین تلاش برای فرار از کره شمالی، کم‌کم با فرهنگ مردم این کشور آشنا می‌شود. سازندگان این سریال موفق شدند تصویری بسیار واقع‌بینانه از زندگی روزانه و فرهنگ مردم کره شمالی ارائه دهند و شهروندانی که موفق به فرار از کره شمالی شده‌اند این موضوع را تایید می‌کنند.

آذری‌ها با میلشان به دور زدن قوانین حتما از عزم جزم و خوشبینی شخصیت‌های اصلی این سریال خوششان خواهد آمد و کسب اطلاعاتِ دقیق از فرهنگ کشوری که احتمالا هیچ وقت قادر نخواهند بود به آن سفر کنند، برای متولدین آخرین ماه پاییز جالب خواهد بود.

سریال مناسب متولدین ماه  Capricorn یا جدی یا دی: Itaewon Class

متولدین دی عموما افرادی جاه‌طلب و سخت‌کوش شناخته می‌شوند. آن‌ها معمولا از تلاش برای رسیدن به آرزوهایشان نمی‌ترسند و اگر بخواهند می‌توانند بسیار مدبر و زیرک باشند. برخورداری از همین خصوصیات است که باعث می‌شود متولدین دی جذب قهرمان سریال Itaewon Class شوند.

کدام سریال کره‌ای مناسب ماه تولد شماست؟(2)

مخاطب در این سریال داستان فردی سابقه‌دار و دوستانش و تلاششان برای راه‌اندازی یک کسب و کار را تماشا می‌کند. قهرمان این سریال یا پارک سِای رو یی البته در کنار تلاش برای به موفقیت رساندن رستورانش، سعی می‌کند به شکلی انتقام مرگ پدرش را هم بگیرد.

متولدین دی حتما از پیچیدگی و چند وجهی بودن شخصیت‌های این سریال خوششان خواهد آمد و علاوه بر آن نمایشِ استراتژی‌ها و تاکتیک‌های واقع‌گرایانه برای موفقیت یک کسب و کار در این سریال هم برای متولدین این ماه جذاب خواهد بود.

سریال مناسب برای متولدین ماه Aquarius یا دلو یا بهمن: It’s Okay To Not Be Okay

علاقمندان به شخصیت شناسی برای اساس نمادهای زودیاک متولدین بهمن را افرادی سرکش، دمدمی و خودمحور می‌دانند. نویسنده این مقاله معتقد است بهمنی‌ها به سریال‌هایی مترقی و هوشمندانه جذب خواهند شد و به همین خاطر سریال Its Okay To Not Be Okay مناسب این افراد است.

کدام سریال کره‌ای مناسب ماه تولد شماست؟(2)

در این سریال ما شاهد زندگی یک نویسنده ضد اجتماع به نام کو مون یئونگ و یک مددکار سلامتی به نام موون گنگ تائه و البته برخورد آن‌ها هستیم. در هنگام تماشای این سریال ذهن ما با مفاهیمی چون عشق، تنهایی، سلامت روانی و البته حیات روزانه در یک بیمارستان روانی درگیر می‌شود، موضوعاتی جدی و مهم که سازندگان این سریال موفق شده‌اند بدون گیج کردن مخاطب به آن‌ها بپردازند.

متولدین بهمن احتمالا لحنِ سازندگانِ این سریال در پرداختن به موضوعاتی بسیار جدی را خواهند پسندید و از رابطه عاشقانه و صمیمانه به وجود آمده بین شخصیت‌های اصلی در حین جلو رفتن داستان استقبال خواهند کرد.

سریال مناسب برای متولدین ماه Pisces یا حوت یا اسفند: Hometown Cha Cha Cha

بر اساس نمادهای زودیاک متولیدن اسفند افرادی رمانتیک، آسان‌گیر وحساس هستند و به صورت کلی برای بحران و جنجال ساخته نشده‌اند. احتمالا به همین دلایل است که نویسنده این مقاله یک سریال رمانتیک-کمدی را به متولدین اسفند پیشنهاد داده است.

کدام سریال کره‌ای مناسب ماه تولد شماست؟(2)

در این سریال ما شاهد زندگی دندانپزشکی به نام یوون های جوون هستیم که عاشق زندگی در یک شهر بزرگ است و در طرف مقابل با یک پسر به نام هونگ دو سیک طرف هستیم که بر عکس خانم دندانپزشک اهل شهری بسیار کوچک است. داستان به سفر اجباری خانم دندانپزشک به شهری کوچک و ساحلی و برخورد او با هونگ دو سیک ادامه پیدا می‌کند و ژست‌های عاشقانه و اتفاقات دلگرم کننده، مخاطب را مجذوب داستان این سریال کمدی و رمانتیک می‌کند.

سریال Hometown Cha Cha Cha به اشکال مختلفی می‌تواند متولدین اسفند را جذب کند. از تمِ اصلی این سریال که درباره درک دیگران و آمادگی برای کمک به افراد مهم زندگی گرفته تا داستان رمانتیکی که جلوی چشم مخاطب شکل می‌گیرد و اندک اندک جدی‌تر می‌شود.

منبع رکنا
ارسال نظر

تبلیغات متنی