کد خبر : 16918

در گذشته لولا ها از تنوع بالایی برخوردار نبوده اند ولی امروزه زمانی که شما وارد فروشگاه می شود می توانید انواع لولا ها را مشاهده کنید که برای کاربرد و کارکرد راحت تر اختراع و تولید شده اند اگر شما هم به دنبال لولاهایی هستید که از کیفیت بالایی برخوردار هستند تا اخر مطلب با ما همراه باشید مطمعن باشید پشیمان نخواهید شد.

به گزارش ورنداز :

در گذشته لولا ها از تنوع بالایی برخوردار نبوده اند ولی امروزه زمانی که شما وارد فروشگاه می شود می توانید انواع لولا ها را مشاهده کنید که برای کاربرد و کارکرد راحت تر اختراع و تولید شده اند اگر شما هم به دنبال لولاهایی هستید که از کیفیت بالایی برخوردار هستند تا اخر مطلب با ما همراه باشید مطمعن باشید پشیمان نخواهید شد.

لولا کابینت

یکی از مهم‌ترین ابزارها یا یراق‌آلات مرتبط با کابینت لولا درب کابینت است که در کابینت‌سازی استفاده می‌شود.لولا درب را به بدنه وصل می‌کند و مانند یک مفصل به حرکت آن کمک می‌کند.لولا درب کابینت انواع مختلفی دارد که شامل لولا گازور ساده، آرام‌بند، مگنتی و … است.بدون استفاده از این محصولات درب کابینت‌ها به سختی باز و بسته می‌شود و اصلا به سهولت استفاده از آن توجه نمی‌شود.لولا درب کابینت در انواع مختلف و در قیمت‌های مختلفی موجود می‌باشد؛ یکی از دلایل اختلاف قیمت این محصولات طیف کیفی متنوع آن در سطح بازار است.یکی دیگر از نکاتی که باید راجع به لولا درب به آن توجه کنید این است که نصب آنها از اهمیت یادی برخوردار است و در صورت بی‌دقتی در نصب آن ممکن است به درب کابینت و خود لولا آسیب جدی وارد شود.

همانطور که قبلا گفتیم، انواع لولا کابینت در بازار موجود است و هر کدام از آنها برای مصارف خاصی کاربرد دارند. هر یک از این لولا‌ها ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند و شما باید با توجه به نوع درب و بدنه کابینت خود یکی از آنها را انتخاب کنید. فروشگاه آریا یراق با تنوع محصولات بالا، بهترین لولاها را انتخاب می‌کند تا رضایت مشتریان را به دست بیاورد. مهم‌ترین انواع لولا درب شامل:لولا درب کابینت خاص و تزئینی، لولا توکا لولا پلاستیکی، لولا 45 درجه، لولا آرام بند، لولا گازور، لولا مگنتیبرای انتخاب نوع لولا درب کابینت باید به آیتم‌هایی مثل نوع درب، وزن درب، نحوه باز و بسته شدن درب و ابعاد کابینت توجه کنید.

9-1

لولا پروانه ای

شما عزیزان در هنگام انتخاب محصولات باید دقت کافی داشته باشید که آنها را در چه جایی می خواهید استفاده کنید لولا پروانه ای تهران توانسته بهترین نوع این محصولات را به تولید رساند و هر یک از این محصولات را با توجه به نیازشما نیز به شما عرضه نماید.همچنین باید دقت کنید که از لولاها در چه مکانی بکار گرفته می شود زیرا این محصولات دارای وزن و نوع گوناگونی هستند که بر اساس هر درب نیز تولید شده اند.

شما باید علاوه بر وزن به ضخامت لولا و زاماک این محصولات توجه داشته باشید زیرا هرکدام از این لولاها برای یک کاری به تولید رسیده و باید در جایگاه خودش از آن استفاده شود زیرا به این صورت کیفیت کار افزایش می باید و همچنین طول عمر بیشتری را دارا می باشد.شما باید دقت زیادی داشته باشید تا در هنگام انتخاب دچار اشتباه نشوید مدلهای بسیار زیادی از لولاها وجود دارد که هر کدام دارای جنس متفاوتی هستند باید توجه داشته باشید که محصولی را انتخاب کنید که از موادهای اولیه ی بسیار مرغوبی تهیه شده باشد و در صورت مصرف نیز صدای جیرجیر ندهد.

9-2

لولا مخفی

از آنجا که آنها از بیرون دیده نمی شوند، ظاهری صاف و تمیز ارائه می دهند که از نظر زیبایی شناختی دلپذیر است. آنها همچنین امنیت را فراهم می کنند، زیرا نمی توان از بیرون دستکاری شان کرد.لولاهای سبک اروپایی یا همان لولا مخفی، که معمولاً در کابینت و مبلمان استفاده می‌شوند، مزایای بیشتری دارند:می‌توانید نحوه آویزان شدن درب را پس از نصب تنظیم کنید، به این معنی که آنها نسبت به لولاهای سنتی منعطف تر هستند، زیرا می‌توانید عیوب ساختمانی جزئی را با آن برطرف کنید برخی از لولاهای سبک اروپایی دارای ویژگی نرم بسته شدن هستند. و مکانیزمی دارند که حذف درب کابینت را بدون نیاز به برداشتن لولا ممکن می سازد.

زمانی که می خواهید ظاهر تمیزتری از کابینت ها، مبلمان و درها داشته باشید، لولاهای مخفی را انتخاب کنید. سبک اروپایی در آشپزخانه ها و حمام ها رایج است و می توان از آن در کابینت های بدون فریم یا فیس فریم استفاده کرد.از لولاهای مخفی هم برای زیبایی و هم امنیت در درهای ورودی و داخلی استفاده می شود. اما نا گفته نماند جذابیت آنها ارزان هم نیست. آنها نسبت به لولاهای سنتی گران تر هستند (از ۵ دلار تا صدها دلار، بسته به کاربرد)، بنابراین اغلب به صورت انتخابی استفاده می شوند، زمانی که ظاهر نهایی یک در یا کابینت مهم است.

9-3

 

 

ارسال نظر

تبلیغات متنی