کد خبر : 16916

اگر شماهم مانند خانواده ما با لولا های در مشکل دارید و یا به عبارتی انها کار شما را سخت کرده اند با ما همراه باشید. شاید در ظاهر فکر کنید لالا ها مسئله زیاد مهمی نیستند ولی باید بگوییم اگر لولا ها نبودند کارکرد بسیاری از لوازم مختل میشود. با ما همراه باشید تا به معرفی انواع آنها بپردازیم.

به گزارش ورنداز :

اگر شماهم مانند خانواده ما با لولا های در مشکل دارید و یا به عبارتی انها کار شما را سخت کرده اند با ما همراه باشید. شاید در ظاهر فکر کنید لالا ها مسئله زیاد مهمی نیستند ولی باید بگوییم اگر لولا ها نبودند کارکرد بسیاری از لوازم مختل میشود. با ما همراه باشید تا به معرفی انواع آنها بپردازیم.

لولا پروانه ای

یکی از مهم‌ترین یراق آلات که در دکوراسیون و کابینت سازی استفاده می‌شود، لولا است. کار لولا شباهت زیادی به مفصل داشته و بدنه را به درب وصل می‌کند. بر اساس کاربرد لولا به دو دسته کلی: لولا درب ساختمان و لولا درب کمد و کابینت تقسیم می‌شود که هرکدام انواع مختلفی دارند. لولا درب تخت، درب قابلمه و پاشنه از لولاهای درب ساختمان بوده و لوله گازور شیشه، آرام بند، ساده، متری، لب به لب، بادبزنی یا دو طرفه و تزیینی یا فانتزی از انواع لولا درب کابینت و کمد است.

لولا پروانه استیل ۳۰۴ ضد زنگ مناسب برای محیط های با رطوبت بالا و در معرض شستشوی مداوم ( جنس : استیل ضد زنگ ۳۰۴ ابعاد  ۱۰cm *4.8cm* 3mm کاربرد  گیت ها و درب ها نعطاف پذیری ، مقاومت ، عمر طولانی ، کاربری آسان ،کیفیت بالا ، قیمت مناسب ، رضایت مشتری ، موفقیت در کسب و کار

به صورت کلی اگر بخواهیم صحبت کنیم لولاها دارای مدلهای بسیاری می باشند که یکی از مدلهای خوب آن لولا پروانه ای مشهد می باشد

8-1

لولا کابینت

بسته به محل کابینت، جنس کابینت و طراحی آن، ممکن است از یک یا چند مدل از لولاها زیر در ساخت کابینت استفاده شود. اولین و قدیمی‌ترین انواع لولا کابینت که کاربردهای بسیار زیادی هم دارد، لولای معمولی یا تخت است. لولا ساده از دو برگ و یک پین ساخته شده و نصب آن نیز آسان است. از لولای معمولی برای اتصال درب کابینت به باکس استفاده می‌شود. این مدل بدون آرام‌بند بوده و از ابعاد کوچک تا لولاهای ده متری قابل تولید و استفاده در شرایط مختلف است. برعکس لولای تخت که در کنار در نصب شده و اتصال ایجاد می‌کند، این مدل در پایین و بالای درب و باکس کابینت نصب شده و پس از نصب و اتصال کاملاً از دید پنهان است. به لولای چاقویی، گاهاً لولای قیچی نیز گفته می‌شود و بیش‌تر در مواردی که ظرافت در طراحی بسیار اهمیت دارد از این مدل لولای کابینت استفاده می‌شود. از این لولا در کابینت‌های پایین آشپزخانه و درب کمدهای دکوری داخل اتاق‌ها و سالن‌ها استفاده می‌شود. یکی دیگر از لولاهای پنهان که در اکثر کابینت‌ها استفاده می‌شود، لولای اروپایی است. این محصول اکثراً در کابینت‌های بدون قاب استفاده شده و به در اجازه می‌دهد تا بدون برخورد به باکس کابینت آزادانه بچرخد. با استفاده از این لولاها، شکافی بین درب و کابینت وجود نخواهد داشت. لولای اروپایی از دو الی سه جهت قابل تنظیم است و به همین دلیل جفت کردن آن و تنظیم مجدد درب آسان‌تر می‌شود.

8-2

لولا مخفی

می خواهیم یکی از محبوب ترین لولاها در بین خریداران را به شما معرفی کنیم لولاهای مخفی به دلیل ظاهر زیبا و بسیاری از مزیت های دیگر مورد توجه خریدارن هستند .در این مقاله به موضوعاتی همچون لولای مخفی چیست و کجا استفاده می شود؟ ، مزایای لولای مخفی ، چه زمانی از لولاهای مخفی استفاده می شود؟ و کدام لولای مخفی را انتخاب کنم؟ و برندهای معروف لولای مخفی خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید .

لولای مخفی Concealed Hinge چیست و کجا استفاده می شود؟این لولا در یک کلام زیبا و مفید است. در اینجا میخواهیم درمورد نحوه اضافه کردن جادوی لولای مخفی به خانه خود صحبت کنیم .یک ویژگی جادویی در مورد دری با لولای مخفی وجود دارد. از بیرون، هیچ سخت افزاری قابل مشاهده نیست که از ظاهر درب بکاهد. تنها زمانی که در را باز می کنید، یک لولای مخفی آشکار می شود.

لولاهای مخفی – که نامرئی، پنهان و اروپایی نیز نامیده می شود – در درهای ورودی و داخلی، کابینت ها و مبلمان استفاده می شود. Soss ، یک برند معروف، بیش از ۱۰۰ سال است که آنها را تولید می کند.

8-3

 

ارسال نظر

تبلیغات متنی