کد خبر : 16903

بازنشستگان | بیمه تکمیلی بازنشستگان

سقف بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال ۱۴۰۲ اعلام شد

به گزارش ورنداز :

سقف بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال ۱۴۰۲ اعلام شد.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران با اشاره به عقد قرارداد جدید این کانون با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ گفت: سقف بیمه تکمیلی برای سال ۱۴۰۲ افزایش یافته است.

علی دهقان‌کیا با اشاره به عقد قرارداد جدید کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ اظهار کرد: با توجه به اتمام قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان این سازمان در سال گذشته (پایان آذرماه ۱۴۰۱)، از هفته‌های گذشته، رایزنی‌ها برای عقد قرارداد جدید با شرکت‌ بیمه تکمیلی آغاز شد.

وی افزود: در همین ارتباط با برخی از شرکت‌های بیمه تکمیلی رایزنی‌هایی صورت گرفت و سرانجام کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی تصمیم گرفت قرارداد جدید خود را برای سال ۱۴۰۲ (از ابتدای آذر ۱۴۰۱) با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ به امضا برساند.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران در خصوص بسته درمانی در نظر گرفته‌شده بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی تصریح کرد: به‌زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد اما سرانه بیمه تکمیلی برای هر فرد بیمه‌شده ۲۰۵ هزار تومان خواهد بود.

دهقان‌کیا گفت: همچنین سقف بیمه تکمیلی برای بازنشستگان در قرارداد جدید ۷۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که سازمان تأمین اجتماعی چه‌میزان از سرانه ۲۰۵ هزار تومان را در قالب بیمه تکمیلی پرداخت خواهد کرد، گفت: در این خصوص در حال رایزنی با سازمان هستیم.

 

منبع تسنیم
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • ناشناس

  گندزدید

 • ناشناس

  چپاول بازنشسته های تامین اجتماعی کافیه خدا ازتون نگذره بسه دیگه خسته شدیم از این حرفا میزنی اصل قانون شما قلدری است تاریخچه تان پر شده است از دروغ خلف وعده اصلا خاک توسرت همتون ظلم های تامین اجتماعی تمومی نداره

 • بازنشسته

  باسلام واحترام بهترنبود اول باسازمان به نتیجه می سیدید بعد قرار داد می بستید آقای دهقانی کیا یه بازنشسته چقدر حقوق میگیره که ۲۰۵ هزارتومان برای هرنفر پرداخت بکنه آدم دردش را به کی باید بکه ۳۰ سال کاربکن ماهیانه۳۰درصد حق بیمه بده آخر کارت میشه این

 • حسینعلی میرزایی پروانه

  بیمه اتیه ساز اساسا فقط بدرد روسای کانون میخوره که ازش کیسه خودشان را پر کنند وگرنه دردی از ما دوا نمیشه

 • علی

  بزای گرفتن ۵۰۰هزار تومان باید در بیمه اتیه سازان ۳ ماه صبر کرد در ضمن بیشتر بیمارستانها به اتیه سازان انلاین نیستند

 • سید

  چیه بازدوقرون حقوق زیاد کردن میخوان گوش ماروازیه طریق دیگه ببرید

 • ۷

  مگه بازنشستگان از خدمات بیمه آتیه سازان حافظ ناراضی نبودند دوباره بدون احترام به نظر بازنشستگان با همان شرکت فراداد بستید

 • ناشناس

  مرده شوره خودتان را ببرن با اون بیمه تان دوزدهای بی شرف

تبلیغات متنی