کد خبر : 16890

دستگیری عاملان شکلات سمی | چالش مشت بزن ،شکلات بگیر

عاملان مسمومیت در خراسان دستگیر شدند .مسمومیت‌ها از طریق اجرای چالش «مشت بزن شکلات بگیر» ایجاد شده است، افزود: در همین رابطه ۳ نفر در حین پخش اینگونه شکلات‌های حاوی مواد سمی برای سوء استفاده‌های بعدی دستگیر شده اند.

به گزارش ورنداز :

دستگیری عاملان مسمویت در خراسان

 

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه در بررسی‌های فنی پلیس، مشخص شد که این مسمومیت‌ها از طریق اجرای چالش «مشت بزن شکلات بگیر» ایجاد شده است، افزود: در همین رابطه ۳ نفر در حین پخش اینگونه شکلات‌های حاوی مواد سمی برای سوء استفاده‌های بعدی دستگیر شده اند.در پی اعلام گزارشات مردمی در سطح شهرستان‌های شیروان و بجنورد، مبنی بر مسمومیت با شکلات و انتقال به مراکز درمانی، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفتوی با اشاره به اینکه در بررسی‌های فنی پلیس، مشخص شد که این مسمومیت‌ها از طریق اجرای چالش «مشت بزن شکلات بگیر» ایجاد شده است، افزود: در همین رابطه ۳ نفر در حین پخش اینگونه شکلات‌های حاوی مواد سمی برای سوء استفاده‌های بعدی دستگیر شده اند.

این مقام انتظامی در پایان از شهروندان خواست تا در مواجه با چنین مواردی، بلافاصله موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری سارقان سیم و کابل مخابراتی در مانه و سملقان

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان نیز در گفتگو  از دستگیری سارق در حین بریدن سیم و کابل مخابراتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مهدی مهران فر اظهار کرد: ماموران پاسگاه انتظامی چمن بید، ۲ نفر را که در حال بریدن سیم و کابل مخابراتی بودند روئیت و بلافاصله آن‌ها را دستگیر کردند.این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان با هماهنگی انجام شده به مقر انتظامی منتقل و در نهایت بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: پلیس به صورت شبانه روزی در سطح جامعه حضور داشته و هرگز اجازه نخواهد داد تا برای امنیت و آرامش مردم مشکلی ایجاد شود.

منبع فرارو
ارسال نظر

تبلیغات متنی