کد خبر : 16884

علاقه به مردان | علاقه به مردان متاهل | رابطه با مردان متاهل

توجه به مطالعه ای که در سال 2018 در آلمان انجام شد. مشخص شد که 40 درصد از مردان متاهل رابطه خارج از ازدواج دارند. آمار بالای خیانت مردان متاهل درحالی ثبت میشود که در نظرسنجی ها اکثر افراد با این موضوع مخالفند.

به گزارش ورنداز :

توجه به مطالعه ای که در سال 2018 در آلمان انجام شد. مشخص شد که 40 درصد از مردان متاهل رابطه خارج از ازدواج دارند. آمار بالای خیانت مردان متاهل  درحالی ثبت میشود که در نظرسنجی ها اکثر افراد با این موضوع مخالفند.امروزه رابطه بین زن و مرد کمی پیچیده تر از گذشته شده است. ممکن است با یکی از دوستان خود صحبت کنید و متوجه بشوید که اخیرا وارد رابطه با مرد متاهل  شده است. تقریبا میتوان گفت در هیچ فرهنگی این نوع رابطه جلوه جالبی ندارد. ولی با این حال موضوعی است که در جامعه وجود دارد و باید مورد بررسی قرار بگیرد.

خانم ها ممکن است به شکلی ناخواسته موجع به علاقمند شدن دوست خود به همسرشان شوند که در این مطلب نشانه های آن ها را با یکدیگر بررسی می کنیم.زن ها با دوستان صمیمی خود معاشرت می کنند، آن ها را به خانه دعوت می کنند و به شوهر خود معرفی می کنند. گاهی ممکن است بدون این که متوجه شوند دوست صمیمی او نسبت به همسرش علاقه پیدا کند. او با ترفند های مختلف تلاش می کند تا توجه شوهر شما را به خود جلب کند و در نهایت او را تصاحب کند.علاوه گاهی امکان دارد که دوست خانوادگی شما یا همکار و آشنای شوهر شما تلاش کند تا توجه همسر شما را به خود جلب کند. به هر روی، اگر زنی چنین قصدی داشته باشد نشانه هایی وجود دارد که شما می توانید با دنبال کردن این نشانه ها قبل از این که دیر شود، اقدامات لازم را انجام دهید.

 

رابطه زنان با مرد متاهل 

نشانه که زن دیگر به دنبال شوهر شما است

۱.پیامک ها و تماس های آخر شب

علاقه به مرد متاهل، مگر این که شریک زندگی شما در حرفه ای باشد که او را ملزم می کند برای مواقع اضطراری مختلف آماده خدمت باشد. در غیر این صورت ارسال پیامک و تماس در اواخر شب می تواند کمی مشکوک باشد. زیرا هیچ دختری به عنوان همکار، آشنا و دوست معمولی نباید پس از ساعات کاری برای همسر شما پیام ارسال کند و همسر شما نباید جواب بدهد. به خصوص اگر این اتفاق در شب می افتد، نشانه خوبی نیست. در واقع بحث‌های بعد از ساعت کاری و مکالمات مکرر معمولا نشانه‌های قرمز واضح‌تر هستند.

۲.شریک زندگی شما نسبت به دوستی خود بی تفاوت عمل می کند

علاقه به مرد متاهل، گیر افتادن در علف های هرز اغلب می تواند فرد را نسبت به تصویر بزرگ کور کند. همین امر می تواند در مورد شریک زندگی شما نیز صادق باشد که ممکن است نتواند معاشقه آشکار را تشخیص دهد. اغلب برای تشخیص آنچه واقعاً در حال وقوع است، یک چشم عینی لازم است. با این حال، اگر شریک زندگی شما واقعاً گوشه گیر نیست، اما به جای آن تصمیم می گیرد که این پیام ها و مکالمات را برای حفظ آرامش کم اهمیت جلوه دهد، ممکن است نیاز به بحث داشته باشید. ممکن است نقشی که آنها بازی می کنند بیشتر از آنچه به نظر می رسد وجود داشته باشد.

۳.پوشیدن لباس های بدن نما برای همسرتان

علاقه به مرد متاهل، سبک لباس یکی از اشکال مورد علاقه ما برای ابراز وجود است و هر کسی رویکرد خاص خود را دارد. ابا این حال، اگر یک فرد با لباس های بدن نما و خاص جلوی چشم همسرتان ظاهر می شود، یعنی او می خواهد همسرتان را بدزد. او تمام تلاش خود را می کند تا با این سبک لباس ها عشوه گری کند و توجه همسر شما را به خود جلب کند.

۴.او سعی می کند، حسادت شریک زندگی شما را برانگیزد

علاقه به مرد متاهل، اسلحه سازی حسادت یکی از قدیمی ترین تاکتیک های زنانه برای جلب توجه مردان است. این نوعی تلاش زنانه است که فرد را مجبور به انجام کاری می کند. در این مورد، تحریک شریک زندگی‌تان برای احساس حسادت می‌تواند ترفندی باشد تا او را به خود تسلیم  کند. ممکن است این فرد با مردهای دیگر بگو بخند کند یا پیش آن ها جلوه گری کند و به همسرتان چشمکی بزند، این حرکت ها به صورت واضح تلاش برای برانگیختن حس حسادت همسر تان است، تا او را به سوی خود حذب کند.

۵.حساس بودن با شریک زندگی شما

علاقه به مرد متاهل، برخی از افراد طبیعی لمس می‌کنند، در آغوش می‌گیرند و زانو می‌زنند. همه ما آنها را به خاطر آن می شناسیم و دوست داریم. با این حال، اگر شخصی فقط با شریک زندگی شما حساس است و مدام تلاش می کند به بهانه های مختلف او را لمس کند یا در آغوش بگیرد می تواند باعث نگرانی شود. زیرا او با این حرکات خود تلاش می کند شریک زندگی شما را تحریک کند و او را به سوی خود بکشاند.

۶.او همه چیز را برای شریک زندگی شما رها می کند

علاقه به مرد متاهل، خیلی به ندرت پیش می‌آید که برای انجام کاری برای کسی که دوستش نداریم دست به کار شویم. بنابراین اگر کسی به طور مداوم همه چیز را رها می کند و برای شریک زندگی شما هر کاری انجام می دهد این نشانه کاملا واضحی است که او می خواهد همسر شما را بدزد. در واقع او به ظاهر تلاش می کند مفید باشد اما خطرناک‌ است. در واقع تلاش می کند، به نوعی جای شما را نزد همسر تان بگیرد. اگر همسرتان طعمه را بپذیرد و متوجه شود که به جای شما به سراغ این شخص می رود، این می تواند نوعی خیانت عاطفی باشد.

۷.او نسبت به شما منفی عمل می کند

علاقه به مرد متاهل، احساس می کنید که این شخص واقعا از شما متنفر است. خواه احساسات منفی آنها نسبت به شما آشکار باشد یا ظریف تر، وضعیت کمی ناراحت کننده است. در حالی که هرگز نباید به دلایل دیگری برای دوست نداشتن خود فکر کنید زیرا ما قبلاً پذیرفته ایم که نمی توانیم همه را راضی کنیم. اگر دلیل دیگری برای تنش بین شما وجود نداشته باشد، ممکن است او شما را به عنوان یک مانع می بیند یا به موقعیت شما حسادت می کن

۸‌.شما احساس می کنید او قصد بدی دارد

علاقه به مرد متاهل، اگر شهود شما به شما می گوید که چیزی اشتباه است، به آن تکیه کنید و به جایی که شما را راهنمایی می کند، دنبال کنید. این  باعث می شود که منیت شما قضاوت بهتر شما را مختل کند، اما هیچ راهی برای اطمینان از این موضوع وجود ندارد مگر این که عمیق‌تر کاوش کنید. در یک رابطه سالم، می‌خواهید با برداشتن گام بعدی و انجام یک گفتگوی باز با شریک زندگی‌تان درباره إحساستان و میزان ناراحتی‌تان، احساسات درونی خود را بیشتر بررسی کنید.

علاقه به مرد متاهل، به علاوه اگر به این نتیجه رسیدید که دوست شما یا زنی که با همسر شما آشنایی دارد، می خواهد همسر شما را بدزد، واکنش قاطع نشان دهید و رابطه خود را با او قطع کنید و از همسر تان هم بخواهید با او رابطه اش را قطع کند. البته باید از نیت منفی او مطمئن شوید و واکنش نشان دهید.

منبع رکنا
ارسال نظر

تبلیغات متنی