کد خبر : 16845

هیچ وقت فکر نمی کردم که در زمینه ادویه جات فعالیت کنم و این مسئله برای من به صورت تصادفی شروع شد که مدتی یکی دوستانم که بیمار بود به جای او در مغازه اش فروشندگی می کردم که اینگونه جرقه کار در آن به ذهنم رسید.

به گزارش ورنداز :

هیچ وقت فکر نمی کردم که در زمینه ادویه جات فعالیت کنم و این مسئله برای من به صورت تصادفی شروع شد که مدتی یکی دوستانم که بیمار بود به جای او در مغازه اش فروشندگی می کردم که اینگونه جرقه کار در آن به ذهنم رسید.

پودر زیره

این گیاه با دارا بودن پتاسیم می تواند در بهبود مشکلات باروی در مردان تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.همچنین استفاده از زیره سبز برای مادران شیرده بسیار توصیه می شود.

زیرا زیره باعث افزایش شیر مادران شده و از بروز دل درد در نوزادان جلوگیری می کند. از پودر زیره می توانید برای تقویت حافظه نیز استفاده کنید. امروزه افراد زندگی پر استرس و پر مشغله ای دارند اما باید به شما بگوییم که زیره می تواند در درمان افسردگی و استرس نیز بسیار موثر باشد.

محققان تحقیقاتی را بر روی موش های آزمایشگاهی انجام داده اند که نشان می دهد مصرف زیره در آنها باعث کاهش رفتار های اعتیاد آور شده است اما ثاتیر آن بر روی انسان ها هنوز در دست بررسی است و به تایید نهایی نرسیده است.

شاید برای شما هم پیش بیاید که گاهی دچار بی خوابی های شبانه شده اید اما گاهی این بی خوابی ها باعث بروز مشکلات جدی تری می شود اما مصرف زیره به دلیل داشتن انواع ویتامین های مفید باعث بهبود کیفیت خواب شما می شود.

4-1

پودر سنجد

پودر سنجد هم مانند چای سبز آنتی اکسیدان طبیعی دارد؛ از این نظر غذایی بسیار ارزشمند است. پودر سنجد یک ماده ضد سرطان بسیار قوی است؛ با استفاده از این ماده مغذی می توانید به جنگ سلول های سرطانی بروید.

پودر سنجد مثل همیشه گرد و خاک به پا می کند. این ماده مغذی مثل یک جاروبرقی معده و روده شما را پاکسازی و ویتامین K موجود در آن از خونریزی جلوگیری می کند. این ویتامین باعث دفع سموم روده و معده ( کرم روده ) می شود. پودر سنجد مثل آب زرشک اسهال را درمان می کند. البته برای این منظور باید از برگ های تازه درخت سنجد استفاده کنید.

سنجد و پودر آن سرباز دفاعی بدن هستند. پودر سنجد ویتامین C فراوانی دارد و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. اگر به صورت روزانه از پودر سنجد استفاده کنید، دیگر بیمار نخواهید شد.

4-2

پودر زنجبیل

همانطور که می دانید در کشورمان معمولا در اکثر فروشگاه ها اجناسی مثل پودر زنجبیل یا پودر سیر قیمت مشخص و ثابتی ندارند و تا می پرسید چرا قیمت این محصول با قیمت همان محصول در جاهای دیگر فرق دارند می گویند به علت تورم و ثبات نداشتن قیمتها در بازار است اما بهتر است بدانید که خرید اینترنتی همیشه شما را از دوز و کلکهای فروشندگان حضوری در امان نگاه می دارد زیرا شما می توانید قیمتها را برای همین جنس در سایتهای مختلف مقایسه کنید و با در نظر گرفتن کیفیتهای مشابه و برندهای یکسان آن محصول را با قیمت کمتر سفارش دهید.

ما در اینجا یعنی این سایت معتبر فروش که متعلق به تک تک شما خریدارن عزیز و محترم و کلیه نقاط کشور می باشد امکان خریدی بصرفه و قیمت مناسب را با لوکس ترین کیفیت در اختیارتان قرار داده ایم این برند نشان سیب سلامت را دارا بوده و به علت کیفیت مطلوبی که دارا می باشد به خارج از مرکز مرزهای سرزمین مان هم در حال ارسال است و صادرات پر رونقی دارد. خریدارانی که این روزها مزایای خرید اینترنتی را درک کرده باشند خواهند دانست که خرید مستقیم زنجبیل تازه که حذف واسطه ها در آن صورت گرفته باشد می تواند خریدی کم هزینه و بسیار آسان نیز باشد زیرا شما در خانه و با خیال راحت ثبت سفارش می نماید و محصول خود را با زمان بندی دقیق در کمتر از سه روز و حداکثر پنج روز برای شهرهای دورتر دریافت خواهید کرد.

4-3

 

ارسال نظر

تبلیغات متنی