کد خبر : 16844

به نظر من حتما نیاز نیست تا بیرون از خانه شغلی داشته باشید تا بتوانید کسب درآمد کنید سالهاست که در کنار مادرم تولید محصولات ادویه جات را به صورت ارگانیک و بهداشتی انجام می دهم و مدتی است که با تجارت در آن توانسته ایم بسیار پولدار شویم.

به گزارش ورنداز :

به نظر من حتما نیاز نیست تا بیرون از خانه شغلی داشته باشید تا بتوانید کسب درآمد کنید سالهاست که در کنار مادرم تولید محصولات ادویه جات را به صورت ارگانیک و بهداشتی انجام می دهم و مدتی است که با تجارت در آن توانسته ایم بسیار پولدار شویم.

پودر پاپریکا

همچنین از بوی آن نیز لذت برد جایگزین پودر پاپریکا خاصی وجود ندارد و در کل نمی توان به طور دقیق گفت که از چه نوع ادویه دیگری می توان به جای آن استفاده نمود زیرا هر ادویه ای طعم و عطر مطلوب به خود را دارد.

این ادویه دارای خواص و ارزش غذایی مخصوص به خود می باشد و جایگزینی مناسب به جای آن وجود ندارد.

برخی ها به صورت فراوان از این ادویه استفاده می کنند و برخی نیز به دلیل داشتن حساسیت یا موارد غیر دیگر نمی توانند آن را در تهیه و پخت غذا مورد استفاده قرار دهند.

ولی دارای طعمی بسیار مناسب و عالی است و برای پخت مرغ و املت و غیره بسیار مورد استفاده قرار داده می شود و از نمونه بهترین و محبوب ترین نوع ادویه های تولید شده در بازار می باشد که در نوع برند و بسته بندی های گوناگون برای استفاده وجود دارد.

3-1

پودر پیاز

به دلیل اینکه افراد ممکن است وقت کافی برای خرد کردن، رنده کردن و یا سرخ کردن پیاز داشته باشند راه حل دیگری برای این که از پیاز بتوان در غذاها استفاده کرد وجود دارد و آن پودر پیاز است، پودر پیاز همان طعم و کارایی پیاز را دارد اما بدون اشک و آه و سوزش چشم، به راحتی با ریختن یک یا چند قاشق چایی‌ خوری آن در غذا می توانید از طعم دلپذیر غذا لذت ببرید.

یکی از طعم دهنده های اصلی این غذا بله درست است پیاز می باشد، پیاز نقش به سزایی در طعم سازی و خوشمزه کردن غذاها دارد به طور مثال اگر حتی به املت کمی پیاز سرخ کرده اضافه کنید طعم آن بهشتی می شود و چندین برابر بیشتر از خوردنش لذت خواهید برد.

برخی پودر پیاز را با نمک مخلوط کرده و به آن نمک پیاز نیز می گویند که این گونه هم نمک غذا به مقدار مورد نیازتان می شود و هم طعم خاصی را به غذا بخشیده است.

3-2

پودر بادمجان

همچنین یکی دیگر از فواید پودر بادمجان گفت که سلامت قلب است و همچنین نیز این پودر فوق العاده دارای بسیاری از ویتامین C آنتی اکسید و همچنین فیبر هستند که همگی قطعا برای سلامتی و همچنین بهبودی کامل قلب بسیار ضروری و مهم است.

اما قابل گفتن است که این پودر نیز، فلاونوئید بسیار خاص می باشد که خوردن باعث کاهش شدید التهاب هایی که احتمال بیماری خطرناک قلبی را افزایش می دهند، کمک زیادی نیز می کند.

بی شک و تردیدی می توان گفت که مقوی ترین و بهترین خوراکیهای پرطرفدار و همچنین محبوب بادمجان سیاه می باشد که این نوع بادمجان باعث شده است که در غذاهای اصیل ایرانی کاربرد فراوانی نیز پیدا کند.

اما اگر شما عزیزان حتما می خواهید در غذاهای خوشمره تان طعم فوق العاده بادمجان نیز بسیار بهتر و لذت بخش تر احساس کنید می توانید به راحتی پودر بادمجان که با اطمینان می توان گفت که انتخابی بسیار بهتر از آن نخواهد بود، انتخاب کنید.

اما قبل از مصرف این پودر باید توجه داشته باشید که، از این پودر نیز می توان در هر غذایی که بادمجان در آن به کار رفته است به راحتی استفاده کنید که شما می توانید به دو روش کامل به راحتی نیز استفاده کنید.

3-3

 

ارسال نظر

تبلیغات متنی