کد خبر : 16841

قیمت آهن | قیمت آهن در بازار | افزایش قیمت آهن

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن گفت: در حال حاضر قیمت آهن نسبت به هفته گذشته افزایشی بوده است اما این موضوع مقطعی است و ممکن است طی روزهای آینده بازار ثبات قیمتی را تجربه کند ولی مهم اینجاست بازار درگیر رکود و تورم عجیبی قرار گرفته است.

به گزارش ورنداز :

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن گفت: در حال حاضر قیمت آهن نسبت به هفته گذشته افزایشی بوده است اما این موضوع مقطعی است و ممکن است طی روزهای آینده بازار ثبات قیمتی را تجربه کند ولی مهم اینجاست بازار درگیر رکود و تورم عجیبی قرار گرفته است.تشدید رکود ساخت و ساز وضعیت بازار فروش آهن نیز متاثر از این موضوع شاهد رونق معاملات نیست و همین امر مشکلاتی را برای فروشندگان به وجود آورده است چرا که آنها ملزم به پرداخت هزینه هایی از جمله مالیات و بیمه هستند اما از آن طرف فروش مناسبی ندارند تا بتوانند جبران هزینه های خود را داشته باشند.نکته جالب اینجاست برخی از فعالان بازار می گویند رکود معاملات باعث شده تا فروشندگان به فروش اقساطی گرایش پیدا کنند تا به دنبال آن بتوانند بخشی از هزینه های خود را جبران نمایند.

رستگار رئیس اتحادیه فروشندگان آهن نیز به شرایط رکود تورمی در بازار آهن اشاره می کند و می گوید: متأسفانه با وجود شرایط رکودی؛ بازار شاهد نوسانات قیمتی نیز در بخش انواع مقاطع آهن و میلگرد بوده است.

وی افزود: نگرانی از وضعیت بازار، تغییرات نرخ ارز، به همراه تعاملات بین المللی برای برجام عاملی شده تا فروشندگان با رکود معاملات روبرو شوند.

  1. رستگار تصریح کرد: در حال حاضر قیمت آهن  نسبت به هفته گذشته افزایشی بوده است اما این موضوع مقطعی است و ممکن است طی روزهای آینده بازار ثبات قیمتی را تجربه کند ولی مهم اینجاست بازار درگیر رکود و تورم عجیبی قرار گرفته است.
منبع رکنا
ارسال نظر

تبلیغات متنی