کد خبر : 16786

هر شخصی برای ثروتمند شدن راه ها و مسیرهایی را طی می کند که من هم پس امتحان کردن کارهای مختلف به این نتیجه رسیدم که می توان در زمینه گیاهان دارویی موفق عمل کنم.

به گزارش ورنداز :

هر شخصی برای ثروتمند شدن راه ها و مسیرهایی را طی می کند که من هم پس امتحان کردن کارهای مختلف به این نتیجه رسیدم که می توان در زمینه گیاهان دارویی موفق عمل کنم.

پودر شکوفه خرما

همانطور که گفته شد گیاهان معجزه گرهای طبیعت هستند و می توان به راحتی از این نعمت الهی در پیشرفت سلامت خود استفاده کرد، پودر شکوفه خرما را در اکثر داروهای طب سنتی می توان تهیه و خرید کرد و وزن کمی دارد و بسیار سبک می باشد و حتما باید در ظروف یکبار مصرف درب دار نگهداری گردد .

از تابش نور مستقیم آفتاب دوری شود تا خواص خود را نگه دارد پودر شکوفه خرما یک تقویت کننده ی اسپرم مردان است و توسط گرد افشانی بین نخل نر و نخل ماده بوجود می آید و این خاصیت در گیاه ایجاد می شود و تاثیر بر روی اسپرم می گذارد تا بارور شود.

برای خرید پودر شکوفه خرما می توان به فروشگاه هایی که این محصول را در اختیار دارند مراجعه کرد و اگر با اوزان بالاتر بخواهید این کالا را داشته باشید باید به عمده فروشان سری زد که با قیمت مناسب تری می توان خریداری کرد.

 

9-1

پودر شیرین بیان

فواید پودر شیرین بیان به شرح ذیل می باشد:

محافظت از پوست در برابر اشعه آفتاب: یکی از اصلی ترین مواردی که باعث آسیب به پوست می شود اشعه مضر آفتاب است. شما با استفاده از پودر شیرین بیان همراه با ویتامین ث، می‌¬توانید تا حد زیادی از پوست بدنتان در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت کنید.

البته در این مورد بهتر است، از عصارهه شیرین بیان استفاده کنی! و عصاره شیرین بیان را به همراه ویتامین ث قبل از کرم ضد آفتاب بر روی پوست خود بمالید.

_ درمان اگزما: تحقیقات نشان داده با استفاده از محصولاتی که حاوی شیرین بیان هستند تا حد زیادی می توان بیماری پوستی اگزما را درمان کرد.

_ ضد خارش و ضد حساسیت: از مهم ترین ویژگی شیرین بیان می توان به این گزینه اشاره کرد، اگر شما دارای پوست حساس هستید، حتما از بیماری های خارجی نیز رنج می برید! استفاده از شیرین بیان باعث نرمی و لطافت پوست شما شده، و تا حد زیادی خارش پوست را کاهش می دهد.

در واقع این محصول خاصیت ضد التهابی داشته از این رو بسیار مورد توجه شرکت های آرایشی و بهداشتی قرار گرفته است.

9-2

پودر هسته انار

 پودر هسته انار فواید بسیاری دارد که از آن جمله: درمان کرم روده: نماتدها انگلهایی هستند که در همه ی نواحی کره زمین که رطوبت وجود داشته باشد زندگی کرده تکثیر می شوند، تغذیه نود درصد آنها به صورت انگلی و از میزبان گیاهی و جانوری صورت گرفته و مابقی به صورت آزاد در خاک و آب زندگی می کنند، کودک با خاک بازی یا خوردن میوه نشسته نماتد را وارد بدن خود می کند و این قضیه زمانی که کودک با خوردن شیرینی جات غذای بیشتری برای انگل فراهم می کند بسیار مشکل ساز می شود چرا که تکثیر آنها شدت گرفته و باعث ایجاد خارش در ناحیه مقعد، دل درد، بی قراریهای شبانه، دندان قروچه و آبریزش دهان می شود، با دیدن این علائم می توانید به وجود انگل در کودک خود شک کرده و پس از انجام آزمایش از این قضیه اطمینان حاصل کنید، در صورت اطمینان از وجود کرمک می توانید برای درمان یک قاشق پودر هسته انار را در آب یا آب میوه ریخته و به صورت ناشتا به کودک بدهید تا کرمهای انگل مرده و دفع شوند.

9-3

 

ارسال نظر

تبلیغات متنی