کد خبر : 16638

قتل | قتل خانوادگی

در اواسط تیر پسر جوان بعد از رفتن به خانه عمه‌اش در درگیری خانوادگی عمه‌اش را خفه کرده و دست به قتل خانوادگی زد!

به گزارش ورنداز :

 قتل خانوادگی وحشتناک

در اواسط تیر پسر جوان بعد از رفتن به خانه عمه‌اش در درگیری خانوادگی عمه‌اش را خفه کرده و دست به قتل خانوادگی زد!

 برای ادامه خبر  قتل خانوادگی وحشتناک باما همراه باشید.

اواسط تیر، گزارش مرگ مشکوک زن جوانی از سوی مأموران کلانتری نازی آباد به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

به دنبال اعلام این حادثه تحقیقات به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران آغاز و بررسی های اولیه نشان می داد که زن جوان دچار گازگرفتگی شده است.اما بازپرس جنایی دستور انتقال جسد برای مشخص شدن علت اصلی مرگ را صادر کرد و با معاینات پزشکی قانونی مشخص شد زن جوان به قتل رسیده است.

با مطرح شدن فرضیه جنایت، تحقیقات برای شناسایی قاتل ادامه یافت. باتوجه به سالم بودن در ورودی خانه احتمال دست داشتن قاتلی آشنا در این قتل مطرح شد؛ بررسی ها نشان می داد برادرزاده مقتول به خانه وی رفت و آمد دارد.

بدین ترتیب پسر جوان بازداشت شد و در ادامه تحقیقات به قتل عمه‌اش اعتراف کرد: پدربزرگم همه اموالش را به عمویم داده بود و به پدر فلج من هیچ ارثی نرسیده بود. از طرفی با دختری آشنا شده بودم که وقتی متوجه شد بی پول هستم، رهایم کرد و رفت.

او ادامه داد: شب قبل از جنایت به خانه عمه ام آمدم. آنقدر از این زندگی و وضعیت مالی ام ناراحت بودم که شروع کردم به پدربزرگ و عمویم ناسزا گفتم. عمه ام وقتی دید من دارم به پدر و برادرش بد وبیراه می گویم عصبانی شد و یک سیلی به صورت من زد؛ من که خودم حالت عادی نداشتم و قرص هم مصرف کرده بودم، عصبی شدم و دستم را روی گلوی عمه ام گذاشتم. از آنجا که ورزشکار هستم و در رشته بوکس فعالیت می کنم دستانم خیلی قوی است و باعث مرگ عمه ام شدم.

با اعتراف پسر جوان به جنایت، بازسازی صحنه قتل و درخواست اولیای دم برای قصاص، بازپرس رحیم دشتبان کیفرخواست متهم جوان را صادر و او بزودی در دادگاه کیفری محاکمه خواهد شد.

منبع منیبان
ارسال نظر

تبلیغات متنی