کد خبر : 15980

خیانت زنان | نشانه های خیانت

در گذشته بیشتر خیانت ها از جانب مردان بود و خیانت مردان رایج تر بوده اما متاسفانه امروزه خیانت زنان افزایش چشمگیری داشته . خیانت از ناشایست ترین اعمالی است که هر زن شوهر داری می تواند به آن مرتکب شود و آسیب های جبران ناپذیری به خانواده خود بزند .

به گزارش ورنداز :

در گذشته بیشتر خیانت ها از جانب مردان بود و خیانت مردان رایج تر بوده اما متاسفانه امروزه خیانت زنان افزایش چشمگیری داشته . خیانت از ناشایست ترین اعمالی است که هر زن شوهر داری می تواند به آن مرتکب شود و آسیب های جبران ناپذیری به خانواده خود بزند .دلایل خیانت زنان چیست ؟ حتما شما هم از خودتان پرسیده اید چرا زن ها خیانت می کنند یا حتی با خواندن عنوان این مطلب از خود بپرسید آیا واقعا زن ها نیز خیانت می کنند؟ شاید کسی از میان شما چنین تجربه ای دارد. با همه این ها باید گفت بله، زنان با وجود داشتن روحیه لطیف و مهربان؛ نیز خیانت می کنند. در این مطلب به دلایل خیانت زنان و تمایل آنان به این کار پرداخته ایم. این که چرا زن ها خیانت می کنند؟

دلایل خیانت زنان

رابطه جنسی ناکافی

اگر روزهای زیادی را از همسر خود دوری کنید، به او فرصت ابراز علاقه و احساساتش را ندهید. ممکن است برخی از آن ها برای پر کردن جای خالی همسرشان به دنبال شریک عاطفی دیگری بگردند.

دختران بد”

برخی از دختران که به پایداری و وفاداری به شریک عاطفی باور و عادت ندارند، دست به خیانت می زنند. فقط به این دلیل که نمی توانند بدون خیانت کاری انجام دهند، خیانت می کنند.

عزت نفس پایین

کاهش عزت نفس به دلیل یکنواختی یک رابطه سبب می شود زنان به دنبال رابطه ای دیگر باشند. تا در آن رابطه جنسی کافی برای تقویت عزت نفس خود را فراهم کنند.

دلایل خیانت زنان؛ انتقام از اشتباهات مرد

این در مورد تنها انتقام از خیانت شریک زندگی نیست. بلکه او به خیانت می کند چون فکر می کند در حال گرفتن انتقام از اشتباهات گذشته همسر خود است. اشتباهاتی که توسط زن ها بزرگنمایی می شوند.

دلایل خیانت زنان؛ عدم صمیمیت

رفاه اقتصادی و پول دل زنی را که بیش تر به دنبال صمیمیت و محبت است را پر نمی کند. وقتی او محبت و صمیمیتی را که به دنبالش می گردد را کنار شما پیدا نکند، سراغ دیگری می رود.

وقتی حس کنند کنار گذاشته شده اند

اگر توجه خود را از همسر یا شریک عاطفی خود بردارید و نادیده اش بگیرید به دنبال شخص دیگری خواهد رفت. او شیفه کسی می شود که به او توجه می کند و به او ارزش می دهد. این جا است که به هر قیمتی آن را از شخص دیگری طلب خواهد کرد. کنار گذاشته شدن چیزی است که زنان نمی توانند آن را بپذیرند.

 

هنگامی که یک زن متوجه می شود که یک رابطه در حال از دست دادن هیجانات و ارتعاشات عشقی است، شروع به ابراز احساسات به شخص دیگری می کند.

یکنواختی در رختخواب

 

یک اتاق خواب خسته کننده و کسل کننده، با همان چیزهای قدیمی، اغلب یکی از دلایلی است که زنان خیانت را انتخاب می کنند. میل به ماجراجویی و تجربه های جدید یک جاذبه اجتناب ناپذیر در درون آن ها است.

استراتژی جداسازی همسرتان از خود

 

گاهی شاید شما برای تنبیه او محل خواب خود را ترک می کنید گاهی حتی برای مدتی با او مانند بیگانه رفتار می کنید. اگر او فکر کند دیگر شما را کنار خود ندارد یا به او توجه نمی کنید، به سراغ خیانت می رود. زیرا فکر می کند دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد.

دلایل خیانت زنان؛ انتقام

 

هر که به او خیانت شده است حق دارد خیانت کند. بله این جمله ای است که از بسیاری ها خواهید شنید. اگرچه ممکن است منظور این جمله دقیقا همین نباشد. اما برخی از زنان که مورد خیانت قرار گرفته اند، ترجیح می دهند با خیانت بر این درد غلبه کنند.

نشانه های خیانت زن :

 

زمانی که یک زن در حال خیانت به همسر خود باشد ، نشانه هایی از خود بروز می دهد . با کمک روانشناس و بررسی و ارزیابی نشانه های خیانت همسر و همچنین زیر نظر داشتن رفتارهای همسر خود می توانید از وجود خیانت مطلع شوید . نشانه های خیانت زن شامل موارد زیر می شود :

۱- سرد شدن همسر :

سرد شدن زنان یکی از بارزترین نشانه های خیانت زن می باشد . به طوری که زن دیگر نمی تواند به همسر خود ابراز علاقه و محبت کند و روابط احساسی و عاطفی بین زوجین به مشکلات جدی برمی خورد . همچنین اینگونه زنان از همبستر شدن با همسر خود اجتناب می کنند و دیگر میلی به برقراری رابطه جنسی با وی ندارد .

۲- ابتلا به بیماری های مقاربتی : صورتی که احساس شک و تردید نسبت به همسر خود دارید ، نباید او را مورد قضاوت قرار دهید و متهم به کاری کنید. چرا که تغییر رفتار ناگهانی در زنان ممکن است به علل مختلفی به وجود آید و در بسیاری موارد نمی ‌توان گفت که این موارد از نشنانه های خیانت در زنان است . پس بهتر است برای تشخیص خیانت زن به همسر به روانشناس مراجعه کنید و رفتارهای همسر خود که شما را به شک انداخته است را بیان کنید و زیر نظر بگیرید تا در صورت وجود خیانت بهترین تصمیم را بگیرید .

در صورت بروز خیانت زن فقط زن مقصر این اتفاق تلخ نبوده است بلکه مرد نیز در بروز این اتفاق نقش مهمی داشته است . نشانه های خیانت زن و نشانه های خیانت مرد علی رغم شباهت هایی که دارد ، تفاوت هایی هم دارند و به علل گوناگونی رخ می دهد .

تشخیص خیانت زن

زنانی که به عمل ناپسند خیانت مرتکب می شوند ممکن است به بیماری های مقاربتی جدید مبتلا شوند . بیماری های واژینال همچون عفونت های شدید و زگیل های تناسلی و همچنین زگیل های دهانی از جمله بیماری های مقاربتی می باشد که با داشتن رابطه نا مشروع با فردی غیر از همسر خود روی می دهد . ( این نشانه یکی از نشانه های خیانت زن که بسیار حائز اهمیت باشد )

خشونت های بی دلیل :

برخی از زنان زمانی که به خیانت مرتکب شده باشند و رابطه نا مشروع برقرار کرده باشند ، به دنبال مقصر این اتفاق می‌ گردند و همسر خود را مقصر بروز این اتفاق می ‌دانند . به همین علت بدون دلیل با همسر خود با خشونت و عصبانیت رفتار می‌ کنند .

 محبت بیش از حد به خانواده و همسر :

از دیگر نشانه های خیانت زن ان است که ، پس از خیانت و برقراری رابطه نا مشروع احساس گناه و عذاب وجدان دارد . به همین منظور سعی می کند برای تسکین دادن به عذاب وجدانی که دارد ، به خانواده خود و همسر خود محبت کند و مدام به بهانه های مختلف از آن ها عذرخواهی می‌ کند  احساس نگرانی :

این گونه افراد مدام احساس نگرانی می کنند چرا که هراسانند که رابطه جدید آن ها فاش شود .

 تغییر در عادات رفتاری :

زنانی که خیانت می کنند به صورت ناگهانی رفتار و کردارهای آن ها دچار تغییر و تحولاتی می شود . به عنوان مثال : به امور منزل رسیدگی نمی کنند ، لباس های همسر خود را آماده نمی کنند ، به امور و درس های بچه ها رسیدگی نمی کنند و

در خواست اعتماد بر آن ها :

زمانی که همسران زنان خیانت کار ، از خیانت آن ها مطلع می شوند و به آن ها شک می کنند ، از آن ها می خواهند که علت را توضیح دهند اما این گونه زنان از دادن پاسخ هاس منطقی جلوگیری می کنند و سعی می کنند که همسر خود را قانع کنند . در نهایت می خواهند که به او اعتماد کنند و نگران اوضاع پیش آمده نباشند .

مقایسه همسر با دیگران :

از نشانه های زنان خیانت کار آن است که مدام شریک زندگی خود را با مردان دیگر مقایسه می‌ کنند و نقاط قوت دیگران را به آن ها گوشزد می‌ کنند و از همسر خود به خاطر چیزی که هستند احساس نارضایتی می کنند

پرهیز از صحبت کردن و وقت گذراندن با همسر :

زنانی که خیانت می کنند دیگر تمایلی به صحبت کردن با همسر خود ندارند . همچنین دیگر مایل نیستند که با همسر خود وقت بگذرانند . این گونه زنان دوست دارند که از همسر خود دور باشند به عنوان مثال به او پیشنهاد می دهند که به تنهایی به سفر برود .

 برداشتن مبالغ بی دلیل از حساب :

بعضی از زنان که به همسر خود خیانت می کنند ، مبالغ زیادی را بی دلیل از حساب خود خارج می‌کنند یا به صورت نقدی از شما می گیرند و در حساب دیگری برای خود پس انداز می کنند تا بتوانند زندگی خود را پس از جدایی از نو بسازند . این امر یکی از نشانه های بارز خیانت زنان می باشد .

یافتن وسایل جلوگیری از بارداری :

یکی از مشهودترین نشانه های خیانت زن پیدا کردن کاندوم در منزل یا ماشین وی می باشد . در صورتی که این کاندوم برای همسر وی نباشد .

 استفاده از قرص های بارداری :

اکثر زنانی که در حال خیانت به همسر خود هستند از بارداری اجتناب می کنند . به همین علت از قرص های ضد بارداری استفاده می کنند که مبادا ناخواسته باردار شوند

استفاده بیش از حد از شبکه های اجتماعی : زنان خیانت کار به صورت ناگهانی میزان استفاده از شبکه های اجتماعی در آن ها افزایش می یابد . این گونه افراد تمایل دارند که حتی در محیط منزل با معشوقه خود صحبت کنند .

 فراموشکاری :

زنان خیانت کار ، فراموشکار می شوند و تاریخ های رویداد های مهم را فراموش می کنند . به طور مثال : تاریخ تولد همسر و فرزندان ، تاریخ ازدواج و … را فراموش می ‌کنند .

عدم استفاده از موبایل نزد همسر :

زنان خیانت کار از آنجایی که مدام نگران فاش شدن راز خود هستند و از استفاده از گوشی موبایل خود نزد همسر ، اجتناب می کنند که مبادا همسر وی با خبر نشود .

همچنین در صورتی که همسر وی او را در حال کار کردن با گوشی خود ببیند ، به شدت دستپاچه می شوند و استرس می گیرند و سریعاً گوشی خود را کنار می گذارند .

منبع فرتاک نیوز
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی