کد خبر : 15751

شخصیت | مهمترین ویژگی های شخصیتی | تست شخصیت شناسی | تست تصویری

یک در انتخاب کنید تا مهم ترین ویژگی شخصیت خودتان را بشناسید.

به گزارش ورنداز :

یک در انتخاب کنید تا مهم ترین ویژگی شخصیت خودتان را بشناسید.

در نارنجی

این رنگ مخصوص افرادی است که ریسک می کنند و زندگی خودشان را به بهترین شکل می گذرانند و یا به عبارتی در لحظه زندگی می کنند. شما علاقه زیادی به سرگرمی های هیجانی و سرعتی دارید. فقط به این فکر می کنید که کاری انجام دهید که آدرنالین ترشح کنید. شما هر فعالیتی که در آن نیاز به تحرک داشته باشید، انجام می دهید.

در سبز

وفاداری، شفقت و مهربانی از مهمترین ویژگی های افرادی است که رنگ سبز را انتخاب می کنند. شما با توجه به پرسش‌های فلسفی و متفکرانه، درزمینه‌های علمی پیشرفت می‌کنید. شما سطحی فکر نمی کنید و همیشه در همه اتفاقات بدنبال علت و معلول می گردید.

در طلایی

افرادی که رنگ طلایی را دوست دارند، شخصیت جذابی دارند و همیشه در همه جا می درخشند. شما این استعداد را دارید که دیگران را راحت درک کنید. میتوانید ذهن دیگران را بخوانید. احترام، صمیمیت و جذابیت از مهمترین ویژگی های شخصیتی شماست.

در آبی

آبی رنگ مورد علاقه افرادی است که شخصیت آرامی دارند و همیشه بدنبال برقراری آرامش و صلح هستند. شما همیشه تلاش می کنید که به دیگران کمک کنید و سؤتفاهم هایتان را با دیگران برطرف کنید. کینه ای نیستید و خیلی کم اتفاق می افتد که با کسی قهر یا مشاجره کنید.

 

 

منبع سایت طلا
ارسال نظر

تبلیغات متنی