کد خبر : 13719

شارلیز ترون | ازدواج شارلیز ترون

شارلیز ترون، ستاره پرطرفدار هالیوود حالا ۴۷ سال دارد اما کماکان برنامه‌ای برای ازدواج کردن ندارد. اما علت این موضوع چیست؟

به گزارش ورنداز :

برای قرن‌ها ازدواج یک سنت بود که معتقد بودند زندگی آدم‌ها را کامل می‌کند. حالا اما می‌دانیم که آدم‌ها باهم متفاوت‌اند و هر کدام با چیزهای مختلفی به شادی می‌رسند. شارلیز ترون نمونه‌ی خوبی از همین موضوع و حامی زنان قوی و مستقل است.

اما اینکه چرا شارلیز ترون تا به حال ازدواج نکرده است، سؤالی است که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

 

کودکی پرآسیبی داشته

شارلیز ترون زنی زیبا و بازیگر توانمند است، اما زندگی شخصی او همیشه نقل محافل بوده است. او حالا ۴۷ سال دارد اما کماکان برنامه‌ای برای ازدواج کردن ندارد. اما علت این موضوع چیست؟

پدر ترون مرد آزارگری بود، به همین دلیل مادرش مجبور بود از شارلیز در برابر او محافظت کند. شارلیز در اینباره گفته: «من نجات پیدا کردم و به این موضوع افتخار می‌کنم.» او همچنین گفته:

«خیلی هم برایش تلاش کردم. ترسی از آن ندارم. من از تاریکی نمی‌ترسم. برعکس، نسبت به آن کنجکاوم چون فکر می‌کنم ذات انسان و آدم‌ها را بهتر توضیح می‌دهد.»

نیازی به همسر ندارد چون کمبودی در زندگی‌اش احساس نمی‌کند

شارلیز همیشه زنی خواستنی بوده است. او با رایان رینولدز، استفان جنکینز، شان پن و استوارت توانسند رابطه عاشقانه داشته است. علیرغم داشتن روابط عاشقانه‌ی طولانی مدت، او هرگز با کسی نامزد نکرده یا قصد ازدواج نداشته است.

او نظر خودش را در اینباره دارد: «دلم نمی‌خواهد ازدواج کنم چون سنت ازدواج حالا خیلی یک جانبه به نظر می‌رسد. من دلم می‌خواهد در کشوری زندگی کنم که همه‌ی ما در آن از حقوق برابری برخوردار باشیم.»

شارلیز ترون جذاب نمی‌خواهد ادواج کند.

شارلیز اولویت‌های دیگری برای زندگی‌اش دارد، مثل خانواده و بچه و دوست ندارد این شادی را به خطر اندازد. او در اینباره گفته: «هیچ وقت نخواستم ازدواج کنم. هیچ وقت مسأله‌ی مهمی برایم نبوده.»

حتی زمانی که شایعاتی درباره‌ی نامزدی‌اش باشان پن مطرح شد، او گفت: «این شایعات درست نیست. قرار نبود باشان ازدواج کنم.»

داشتن فعالیت‌های اجتماعی و مبارزه برای حقوق بشر را ترجیح می‌دهد

شارلیز گرچه خانواده به شکل سنتی‌اش را ندارد، اما مشغله‌ی زیادی دارد. او همواره در تلاش است به مردم سرتاسر دنیا کمک کند.

در سال ۲۰۰۷ یک پروژه‌ی خیریه به نام «پروژه توسعه‌ی آفریقای شارلیز ترون» راه اندازی کرد که هدف از آن سرمایه‌گذاری بر روی جوانان آفریقایی و توانایی آن‌ها برای حفظ خود و هم سن و سالان‌شان از ابتلا به اچ آی وی / ایدز بود.

علاوه بر این، سعی می‌کند توجه‌ها را به موضوع برابری جنسیتی و امنیت زنان و کودکان جلب کند. او در اینباره گفته: «پویش «همه باهم برای زنان» فراخوانی است برای زنان تا با زنان و دختران سرتاسر دنیا متحد شوند. »

منبع روزیاتو
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی