کد خبر : 13684

خرید خانه | 5 میلیارد | مناطق تهران

با 5 میلیارد پول در چه منطقه ای خانه بخریم

به گزارش ورنداز :

بنابراین در این گزارش خانه‌ها و واحد های ۵ میلیاردی سطح شهر تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله‌های مرکزی تهران را دارید میتوانید واحدی ۵ ساله با متراژ ۷۷ متر و ۲ اتاق خواب را با بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

همچنین واحدی دیگر در محله سعادت‌آباد با متراژ ۷۵ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد قیمتی بالغ‌بر ۴ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان دارد.

اگر قصد خرید آپارتمانی نوساز در محله جیحون‌ را دارید، می‌توانید واحدی ۱۱۵ متری با ۳ اتاق خواب را با بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۹۴۵ میلیون تومان خریداری کنید.

واحدی۶ ساله در محله پونک با متراژ ۷۷ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان دارد.

در روز های گذشته واحد آپارتمانی در جنت‌آباد شمالی با متراژ ۸۱ متر و ۲ اتاق خواب، درحالی که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد با مبلغی معادل ۵ میلیارد تومان به فروش رفته است.

همچنین واحدی در جنت‌آباد مرکزی با متراژ ۸۸ متر و ۲ اتاق خواب و سنی معادل ۴ سال، در روز های گذشته معادل ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

با سرمایه ۵ میلیارد تومان، می‌توانید واحدی ۱۱ ساله در صادقیه با متراژ ۹۰ متر و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

 

منبع اقتصاد آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی