کد خبر : 13624

تجاوز گروهی به زن میانسال

دنبال شکایت رویا تحقیقات پلیس برای ردیابی عاملان جنایت سیاه آغاز شد و عادل و سیاوش ردیابی و بازداشت شدند، اما پلیس نتوانست ردی از مهدی پیدا کند. بدین ترتیب، آن ها دیروز در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شدند تا جلسه تحقیق از آن ها انجام شود .

به گزارش ورنداز :

تجاوز گروهی 

تجاوز گروهی سه مرد به زن ۵۵ ساله 

دنبال شکایت رویا تحقیقات پلیس برای ردیابی عاملان جنایت سیاه آغاز شد و عادل و سیاوش ردیابی و بازداشت شدند، اما پلیس نتوانست ردی از مهدی پیدا کند. بدین ترتیب، آن ها دیروز در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شدند تا جلسه تحقیق از آن ها انجام شود .

زن ۵۵ ساله مدعی شد ۳ پسر جوان به او تجاوز  کردند

تجاوز گروهی به زن میانسال

رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت یک زن 55 ساله به نام رویا آغاز شد. وی به ماموران گفت: شوهرم چند سال قبل فوت کرد و من با دختر ۲۲ ساله ام زندگی می کردم. تا این که چند ماه قبل دخترم ازدواج کرد و من تنها شدم .دیروز برای هواخوری به پارکی در شرق تهران رفته بودم که یک پسر جوان به نام عادل روی نیمکت کنار من نشست و سر صحبت را باز کرد .او به بهانه این که می‌خواهد مرا به خانه‌ام برساند ،از من خواست تا سوار موتورش شوم اما در بین راه حرف های ناجوری زد. به همین خاطر من بلافاصله از موتور پیاده شدماو ادامه داد: از این ماجرا ناراحت بودم که به یک بستنی فروشی رفتم تا کمی آرام شوم .همان موقع مهدی که دوست عادل بود دنبالم آمد. او علت آشفتگی مرا پرسید و گفت کمکم می کند .به همین خاطر من که به او اعتماد کرده بودم سوار خودرویش شدم. هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بودیم که عادل و یکی از دوستانش به نام سیاوش سوار خودرو شدند. آن جا بود که فهمیدم در تله آن ها افتاده‌ام.پسران جوان مرا به بیابان های مسگرآباد بردند و بی رحمانه مورد تجاوز قرار گرفتمدنبال شکایت رویا تحقیقات پلیس برای ردیابی عاملان جنایت سیاه آغاز شد و عادل و سیاوش ردیابی و بازداشت شدند، اما پلیس نتوانست ردی از مهدی پیدا کند. بدین ترتیب، آن ها دیروز در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شدند تا جلسه تحقیق از آن ها انجام شود .سیاوش در دادگاه گفت : عادل با رویا طرح دوستی ریخت و ما را به دردسر انداخت، اما حالا که این زن علیه ما شکایت کرده است، من قبول دارم او را آزار دادم و بعد از من عادل و مهدی او را آزار دادند. سپس عادل در جایگاه ویژه ایستاد و جرمش را انکار کرد. وی گفت : من هیچ آشنایی با رویا نداشتم و نمی‌دانم چرا علیه من چنین شکایتی را مطرح کرده است.

او در پاسخ به سوال قاضی درباره مخفیگاه همدستش گفت: من نمی‌دانم مهدی به کجا رفته و هیچ نشانی از او ندارم.با پایان جلسه تحقیق، قضات دادگاه رویا را به پزشکی قانونی معرفی کردند تا پس از اظهار نظر کارشناسان متهمان در دادگاه از خود دفاع کنند.

منبع قطره
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • ناشناس

  چه فایده. کاریشون نمیکنن. اینا را باید اعدام کنن. متاسفانه با این جور حیوان ها کاری ندارن و سریع آزاد میشن.

 • ناشناس

  کرم از خود رویاست که نشینه با پسر غریبه حرف بزنه

 • م

  تقصیر زنه بوده چرا با مرد غریبه حرف بزنه چرا سوار موتور یا ماشین اونا بشه معلومه اینجور میشه

 • ناشناس

  پیر زنه بیچاره

 • بچه تهرون

  سلام..چرا پیر زن سوار موتور پسرای جوون میشه اینجا باید بگیم رویا خانم کرمک داشته شوهرم که نداشته یاد جونی گرده یهویی نا قافل سه تا جون تیرچه بلوک گیرش انداختن خخ

 • 31345

  تورم بالاست جوانها نمیتونن ازدواج کنند مجبورن خودشونه اینجوری خالی کنن باید دولت فکر کار ودرآمد برای جوانها بکنه تابتونن ازدواج کنند

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی