کد خبر : 13470

تیراندازی | تیراندازی در سیستان و بلوچستان | قتل | قتل دختربچه خاشی

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به حادثه قتل دختربچه خاشی در پی اصابت گلوله سلاح کلاش، گفت: دستگیری عوامل حادثه با قید فوریت در دستور کار پلیس است.

به گزارش ورنداز :

index

قتل دختربچه خاشی

 سرهنگ مرتضی جوکار گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره  قتل مسلحانه  در منطقه «پشت کوه» روستای «دوربن» شهرستان خاش و فوت یک دختر بچه در این حادثه، بلافاصله  ماموران انتظامی  و کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: با حضور پلیس در محل و برابر تحقیقات میدانی و اظهارات خانواده مقتول مشخص شد سرنشینان یک خودروی پژو 405 نقره‌ای که سر و صورتشان بسته بود با اسلحه کلاش یک خانواده که با خودروی پژو از روستای دوربن در حال حرکت سمت خاش بودند را مورد  تیراندازی  قرار داده و بلافاصله از محل متواری شدند.

وی اضافه کرد: تلاش برای دستگیری عوامل این حادثه و روشن شدن مسئله از نخستین لحظات وقوع آن توسط پرسنل پلیس آگاهی آغاز شده است.

جوکار  با بیان اینکه جزئیات این حادثه به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد، گفت: درگیری و  سرقت‌های مسلحانه  خط قرمز پلیس است و شهروندان بدانند که با عاملان این حادثه برخورد جدی خواهد شد.

 

منبع فرتاک نیوز
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی