کد خبر : 13461

دیوید بکهام | دیوید بکهام در مراسم خاکسپاری ملکه | ملکه الیزابت دوم | خاکسپاری‌ ملکه الیزابت دوم

بکام گفت که در ساعات اولیه صبح جمعه به تالار وست‌مینستر رسید به این امید که جمعیت کمتری در اینجا باشند. فکر می‌کردم اگر ساعت ۲ بامداد بیایم خلوت‌تر خواهد بود، اما اشتباه کردم. انگار همه مانند من فکر می‌کردند.

به گزارش ورنداز :

1331636_876

دیوید بکام روز جمعه ۱۲ ساعت در صف منتظر ماند تا به همراه هزاران عزادار دیگر به ملکه الیزابت دوم ادای احترام کند.

به گزارش فرارو، دیوید بکام ۴۷ ساله در خارج از تالار وست‌مینستر دیده شد، جایی که تابوت ملکه در آن قرار داده شده تا روز دوشنبه که مراسم خاکسپاری‌اش آغاز شود. بر اساس ویدئویی که ویکی یانگ، گزارشگر بی‌بی‌سی، ضبط کرده بکام به سرعت با جمعیت ارتباط برقرار کرد.

یانگ از بکام پرسید بعد از این هفته دردناک چه احساسی دارید؟ او پاسخ داد: با این اتفاق تلخ روبرو شدیم. می‌خواهیم همه اینجا با هم باشیم. در تجربه بزرگداشت زندگی شگفت‌انگیز ملکه‌مان سهیم باشیم. روزی مانند امروز باید حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد و تجربه‌اش به اشتراک گذاشته شود. اینکه همه اینجا بودیم، شربت خوردیم، ساندویچ و قهوه و دونات خوردیم. تصور این روز همیشه سخت بوده است، و برای ملت سخت است، برای هرکسی در هر جای جهان سخت است، چون من فکر می‌کنم همه تحت تاثیر قرار گرفته‌اند، همه با خانواده و هرکسی که اینجاست همدرد هستیم.

بکام گفت که در ساعات اولیه صبح جمعه به تالار وست‌مینستر رسید به این امید که جمعیت کمتری در اینجا باشند. فکر می‌کردم اگر ساعت ۲ بامداد بیایم خلوت‌تر خواهد بود، اما اشتباه کردم. انگار همه مانند من فکر می‌کردند.

یکی از تماشاچیانی که در کنار بکام در صف ایستاده بود به بی‌بی‌سی گفت که بعد از گذراندن چندین ساعت در کنار او احترام بیشتری برایش قائل هستند. او کنار ما ایستاد و هرطور که می‌خواست ادای احترام کرد و واقعاً فوق‌العاده بود.

Your browser doesn't support video.
Please download the file:

تابوت ملکه الیزابت دوم که در تاریخ ۸ سپتامبر و در ۹۶ سالگی در اسکاتلند از دنیا رفت، روز چهارشنبه وارد تالار وست‌مینستر شد. تا ساعت ۶:۳۰ صبح دوشنبه که تالار بسته شده و مراسم خاکسپاری آغاز شود، مردم می‌توانند ۲۴ ساعت شبانه‌روز برای دیدن ملکه به تالار بیایند و ادای احترام کنند. تا کیلومتر‌ها صف پر تعداد مردم در اطراف تالار دیده می‌شود و دولت مانیتور‌هایی برای نظارت بر جمعیت قرار داده است.

در طول مدت نمایش تابوت برای عموم، تابوت بسته ملکه با پرچم سلطنتی پوشانده شده و با تاج سلطنتی (که ملکه در زمان تاج‌گذاری خود و در مراسم افتتاحیه پارلمان بر سر گذاشته بود) و یک حلقه گل سفید تزئین شد.

منبع فرارو
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی