کد خبر : 13344

تجاوز | قاتل | زن مسافر

قاتلی تحت تعقیب به زن مسافر تعرض کرد

به گزارش ورنداز :

تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری مردی شیطان صفت که بعد از ربودن زنی جوان به او تعرض کرده است، فاش کرد این فرد قاتلی فراری است که از سال ۹۶ تاکنون تحت تعقیب قرار دارد.

تحقیقات درباره این پرونده از چند روز قبل و زمانی آغاز شد که زنی جوان شکایتی را مبنی بر تعرض مطرح کرد. او به کارآگاهان گفت: خرید کرده بودم و برای بازگشت به خانه سوار یک خودروی پراید شدم که خیال می کردم مسافرکش است، اما مرد راننده بعد از طی مسافتی از زیر صندلی اش یک چاقو بیرون آورد و شروع به تهدید من کرد.

 تجاوز پدر بزرگ به نوه

او ادامه: در حالی که خیلی ترسیده بودم تصمیم گرفتم از خودروی در حال حرکت به بیرون بپرم و خودم را نجات بدهم، اما در ماشین از داخل باز نمی شد. راننده تغییر مسیر داد و به محلی خلوت رفت. او با تهدید به من تعرض کرد و موبایل و کارت بانکی ام را به زور گرفت و سپس مرا رها کرد.

کارآگاهان با توجه به اطلاعاتی که این زن داده بود تلاش خود را برای یافتن ردی از متهم آغاز کردند تا اینکه زن جوان دوباره نزد پلیس رفت و این بار موضوعی تازه را مطرح کرد.

او گفت: مرد شیطان صفت بعد از سرقت گوشی من به دوستانم پیام داده و از طرف من برای آن ها نوشته بود در بیمارستان هستم و به پول نیاز دارم. او از این طریق از دوستانم کلاهبرداری کرد و من وقتی از ماجرا مطلع شدم که چند نفر از آن ها از من خواستند بدهی ام را پس بدهم در حالی که من پولی نگرفته بودم.

کارآگاهان بعد از طرح شکایت دوم باز هم به تحقیقات ادامه دادند تا اینکه توانستند از طریق دوربین های مداربسته تصویری از متهم به دست بیاورند. در این مرحله فاش شد مرد شیطان صفت یک قاتل فراری است که سال ۹۶ در یک نزاع در غرب کشور دست به جنایت زده و از آن زمان فراری شده است.

 

منبع منیبان
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی