کد خبر : 13250

تست هوش | تست هوش سریع | تست هوش آسان | تست هوش تصویری

آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر: اشتباه نشده است.

به گزارش ورنداز :

تست هوش کودک دارای سه مادر: اشتباه نشده است. شاید با دیدن این عنوان فکر کرده باشید که ما دچار اشتباه شده ایم. عنوان آزمون امروز استباه نیست. اگر به تصویر آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر، خوب نگاه کنید متوجه خواهید شد که یکی از کودکان دارای 3 مادر است. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر همراه باشید.

شما برای پاسخگویی به این تست هوش وقت زیادی ندارید. باید بدانید که تنها 5 ثانیه برای حل این آزمون فرصت است. حل این معمای تصویری یا آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر چندان ساده نیست. تنها 15 درصد از کاربران توانسته اند به این سوال پاسخ دهند. امیدواریم که شما جزو همان تعداد محدود باهوشی باشید که این معمای تصویری را در 5 ثانیه حل کرده اند.

تست هوش شناسایی کودک دارای سه مادر

شما برای موفقیت در این چالش نیاز دارید که تمام جزئیات موجود در تصویر آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر را با دقت تمام مورد بررسی قرار دهید.  اکثریت قریب به اتفاق در اولین تلاش نتوانستند آزمون را حل کنند. توصیه می کنیم تا جایی که ممکن است سعی کنید تا بتوانید پاسخ را با هوش و ذکاوت خود بدست آورید. در غیر این صورت برای یافتن پاسخ می توانید به پائین صفحه مراجعه کنید.

اگر آماده باشید می توانید با دقت به تصویر نگاه کنید. هیچ جزئیاتی را نباید نادیده بگیرید. به تصویر دقت کنید، سه کودک را نشان می دهد. هر کدام از آنها مقدار معیتی میوه، آبمیوه و ساندویچ دارند. باید از استدلال خود در سوال هوش استفاده کنید و مهمتر از همه فقط 5 ثانیه فرصت خواهید داشت.

آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر

.

.

.

.

.

یک راهنمایی درباره تست هوش:

اگرچه از نظر بیولوژیکی یک کودک نمی‌تواند «3 مادر» داشته باشد، اما آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر سعی می‌کند تا از تصویری که در زیر برای شما به اشتراک گذاشته است، یک معمای چالش برانگیز بسازد. در واقع شما باید بگوئید کدامیک از این کودکان در خانه بیشترین کمک را از افراد مختلف دریافت می کنند. برای یافتن راه حل برای این چالش، لازم نیست از مهارت های تصویری خود به طور کامل استفاده کنید، بلکه باید از عقل سلیم خود استفاده کنید. اگر آماده اید عکس را ببینید..

.

.

.

پاسخ تست هوش شناسایی کودک دارای سه مادر

برای کشف راه حل و پاسخ به این معمای منطقی، ضروری است که موقعیت های خاصی را تجزیه و تحلیل کنید. آیا فکر می کنید یک کودک خردسال توانایی بریدن و خرد کردن کاهو ، گوجه فرنگی کالباس و … و در نهایت تهیه ساندویچ را دارد؟ خب، منطق می گوید نه.

لذا می توان استنباط کرد که کودکی که «3 مادر» دارد، کسی است که 3 ساندویچ را در مقابل خود بر روی میز دارد. شاید یکی توسط مادرش، دیگری توسط خواهرش و سومی توسط خواهر دیگرش تهیه شده باشد. نه لزوما توسط “3 مادر بیولوژیکی”، زیرا غیرممکن است. ریختن آبمیوه در لیوان برای کودکان بالای 5 سال کاری شاق و سخت نیست.

بر همین اساس، پاسخ این است که کودکی که 3 ساندویچ دارد، همان کودکی است که “3 مادر” دارد. همانطور که اشاره آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر به «3 مادر بیولوژیک» اشاره نمی کند، بلکه به 3 زن بالغ اشاره می کند که در خانه به کودک کمک می کنند.

پاسخ ازمون

معمای تصویری چیست؟

پازل و یا معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

آیا معماها برای مغز مفیدند؟

پازل ها برای تمرین مغز شما در نظر گرفته شده است. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و معماهای منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

امیدوارم از آزمون شناسایی کودک دارای سه مادر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

منبع طلا
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • ببببب

  خب یکشون سه تا سیب داشت اون یکی هم سه نوشیدنی داشت

 • مهرداد فرخی وند

  بی معنی ، مردم را چی فرض میکنید

 • ناشناس

  واقعا بیکار م زیاده😏

 • دختر

  دختره

 • ناشناس

  چه ربطی داره اون‌یکی سه تا سیب

 • ابرا

  خیلی بی مزه و در پیتی بود

 • Er

  سر کار گذاشتی مارو بچه گول میزنی
  اصا یه سوال چیجوری یه بچه 3تا مادر داره

 • علی رضا

  خیلی بی منطق بود خب ممکنه یک مادر برای فرزندش سه تا ساندویچ درست کند سوال و جواب ایراد دارد میتوان نقل دلیل شما یک دلیل را آورد که کودک سمت راست جواب باشد منطقه هم اینه که هرکدام از مادرا یک نوشیدنی رو برای فرزندشان مناسب دیدند برای همین در سه لیوان مختلف ریختند که قاطی نشود .دقیقا مثل منطق شما

 • Sedige rahimi irani

  کودک عینکی سه مادر دارد

 • ناشناس

  چقد مسخره

 • ناشناس

  من میگم همشون سه تا مادر دارند

 • ناشناس

  اونی که سه تا آب پرتقال داره

 • آریا

  ادمین نظر من بر این است که یک کودک نمیتواند سه ساندویچ بخورد چراکه معده اونمیتواند یر این اساس ۳ ابمیوه و ۳ تا سیب میتونه بخوره با این حساب میشه

 • ناشناس

  اون که سه تا سیب داره

 • ناشناس

  دختره

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی