کد خبر : 12991

امبر هرد | ورشکستگی امبر هرد | جانی دپ | غرامت جانی دپ از امبر هرد

دوستان امبر هرد از کمک به او برای پرداخت غرامت به جانی دپ خودداری می کنند. این بازیگر حدود ۱۰ میلیون دلار به همسر سابقش بدهکار است.

به گزارش ورنداز :

امبر هرد در وضعیت وخیمی قرار دارد زیرا پس از اینکه پرونده افترا علیه جانی دپ را از دست داد، باید حدود ۱۰ میلیون دلار به شریک سابق خود جانی دپ بپردازد.

این بازیگر تلاش کرده است تا از حلقه دوستان خود کمک بگیرد، اما با در بسته مواجه شده و این بن بست روند را پیچیده تر کرده است.

این یک مبلغ هنگفت برای بازیگر هالیوود به شمار می رود. به همین دلیل است که او از هر تاکتیک ممکن برای پاک کردن بدهی خود استفاده می کند.

پاسخ دوستان او آنطور که انتظار می رفت نبود. بنابراین، یک بار دیگر او باید یک استراتژی برای کمک به پرداخت بدهی خود برنامه ریزی کند.

دوستان امبر هرد چه کسانی هستند؟

در حلقه نزدیک دوستان افراد مشهوری مانند کریستن استوارت، کارا دلوین و مارگو رابی وجود دارند. اگرچه، هنوز مشخص نیست چه کسی دست یاری او را رد کرده است.

یک منبع نزدیک به هرد به این رسانه گفت:

«امبر هرد به چند نفر از همکلاسی های خود مراجعه کرده است به این امید که آنها به او برای اقامت کمک کنند. اما او با مخالفت مواجه شده و در بسیاری موارد کاملا نادیده گرفته شده است.»

آیا امبر هرد می تواند به جانی دپ پول بدهد؟

امبر هرد، که بیشتر برای بازی در «آکوامن» در نقش اول زن شناخته می‌شود، از زمانی که درگیری‌های حقوقی‌اش با دپ آغاز شد، هنوز نقش اصلی در یک فیلم به او پیشنهاد نشده است.

او اساساً در لیست سیاه این صنعت قرار گرفته و تهیه‌کنندگان می‌ترسند که طرفداران، هر فیلمی را که او در آن بازی می‌کند، تحریم کنند.

طبق گزارش‌ها، یک نقش به این بازیگر پیشنهاد شده است، اما گفته می‌شود که شرکت Zen Models حاضر است ۹ میلیون دلار برای بازی در فیلم جدیدی با رتبه X به بازیگر بپردازد.

ارزش این قرارداد ۸ میلیون دلار گزارش شده و شامل ۱ میلیون دلار کمک مالی اضافی به بیمارستان کودکان لس آنجلس است.

این کار به او کمک می کند اولین بازی خود را جبران کند، اما بعید است که او قبول کند.

منبع روزیاتو
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی