کد خبر : 12910

خودرو | بدنه خودرو

فرو رفتگی‌های کنار خودرو پدیده‌ای رایج هستند و شما با این ترفندهای راحت می‌توانید فرورفتگی خودروی خود را برطرف کنید.

به گزارش ورنداز :

بدنه خودرو

فرو رفتگی‌های کنار بدنه خودرو پدیده‌ای رایج هستند و بر خلاف تصور عموم، تعمیر آن‌ها پس از ایجاد شدن نسبتاً ساده است. با این ترفندهای راحت می‌توانید فرورفتگی خودروی خود را رفع کنید.

رفع فرو رفتگی با آب جوش

یک قوری یا قابلمه را روی اجاق قرار دهید و مقداری آب به جوش بیاورید. آب جوش را روی فرورفتگی بریزید و تلمبه را بکشید. در بیشتر موارد، اگر به طور قابل توجهی آسیب ندیده باشد، فرو رفتگی باید مستقیماً از بدنه خودرو خارج شود. به خوبی قبل به نظر نمی‌رسد، اما کمتر قابل توجه خواهد بود.

چراغ‌های خودرو خود را نو کنید

با توجه به وجود مواد تمیزکننده ملایم در خمیر دندان که مینای دندان را تمیز می‌کند، کشف شده است که خمیردندان به همان اندازه روی چراغ‌های جلو کار می‌کند که روی دندان‌ها کار می‌کند. با کمی خمیر دندان و گریس ممکن است بتوانید چراغ‌های جلوی خود را دوباره نو کنید.

به سطل زباله نیاز دارید؟ | از سطل غلات استفاده کنید

در حالی که ممکن است در ریختن زباله به داخل اتومبیل خود بی‌دقتی کرده باشیم، مهم است که به یاد داشته باشیم که اگر مراقب نباشیم، بوی آن زباله‌ها می‌تواند برای مدت طولانی در وسیله نقلیه ما بماند و باعث بیماری شود. اگر یک ظرف زباله را آماده کنید دیگر نگران بوی بد نخواهید بود. برای این پروژه فقط به یکی از آن ظروف پلاستیکی کوچک برای نگهداری غلات نیاز دارید. قرار دادن یک کیسه پلاستیکی در داخل آن می‌تواند به فشرده نگه داشتن زباله کمک کند.

با پارک کردن درست مانع یخ‌زدگی در زمستان شوید

علیرغم این واقعیت که به نظر می‌رسد نوعی ترفند جادوگری عجیب و غریب است، اما در واقع ماهیت بسیار ساده و منطقی دارد. در ساعات صبح، اگر ماشین خود را در جهت تابش مستقیم خورشید به آن پارک کنید، اشعه‌های خورشید ابتدا شیشه جلوی شما را یخ زدایی می‌کند. اگر به محض طلوع خورشید سر کار بروید، دیگر نیازی نیست منتظر گرم شدن خودرو باشید.

منبع همشهری
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی