کد خبر : 12855

قتل | قتل همسر | همسر کشی

نقشه شیطانی زن جوان برای قتل همسرش فاش شد و پسر 19 ساله که شاهد کشته شدن این مرد بود اعتراف کرد.

به گزارش ورنداز :

نقشه زن عصبانی برای قتل همسرش جلوی چشم پسر 19 ساله

 

 زن پلید که شوهرش را با قرص های خواب آور به قتل رسانده بود راز نقشه هایش لو رفت و به دام افتاد.فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری زن جوان که با نقشه شیطانی، همسرش را به قتل رسانده بود خبر داد. سرهنگ محمود علی فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس درباره قتل همسرش گفت: در ۲۵ آذرماه سال جاری کشف جسد مرد ۴۵ ساله در حاشیه جاده روستایی به پلیس آگاهی گزارش شد که با توجه به اهمیت موضوع، رسیدگی پرونده به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی گنبدکاووس قرار گرفت.

او درباره قتل همسرش افزود: در تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد که متوفی اختلاف خانوادگی شدید با همسرش داشته که این موضوع ذهن ماموران را به سمت به قتل رساندن نامبرده توسط همسر و یا اعضاء خانواده هدایت کرد. این مقام انتظامی ادامه داد: با هماهنگی مقام قضائی همسر متوفی به پلیس آگاهی دعوت که در ابتدا منکر وجود هرگونه اختلاف و درگیری با همسرش شد، بنابراین با توجه به تناقض گوئی های زن جوان، با ارائه مستندات از سوی پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود. فرمانده انتظامی گنبد کاووس افزود: زن جوان در اعترافات خود عنوان کرد که چند سالی است که با همسرش اختلاف خانوادگی داشته و طبق معمول در شب حادثه با همسرش درگیر شده که پس از اتمام درگیری مقادیری داروی خواب آور را به او داده و وی را بیهوش می کند.

او  درباره قتل همسرش بیان کرد: متهم پس از بیهوش کردن همسرش او را به قتل رسانده و با همدستی فرزند خانواده با خودرو جسد را به یکی از جاده های روستایی اطراف شهرستان منتقل و در حاشیه جاده رها می کنند. سرهنگ علی فر یادآور شد: فرزند خانواده پسر ۱۹ ساله که در تحقیقات تکمیلی در مواجهه با ادله پلیس به طراحی و اجرای نقشه شیطانی مادرش اعتراف کرد و گفت، به دلیل وجود اختلاف خانوادگی شدید مادرم این نقشه شوم را طراحی و قرص های خواب آور را که توسط فردی دیگر تهیه شده بود به پدر دادیم و پس از به قتل رساندن پدر اعلام مفقودی اش را به پلیس اعلام کردیم. فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: قاتل و همدستش به مرجع قضائی معرفی شدند.

منبع منیبان
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی