کد خبر : 12480

تجاوز | تجاوز جنسی

اواخر سال گذشته زنی به نام لاله به ماموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد توسط مردی مورد تعرض قرار گرفته است. این زن در شکایت خود گفت؛ وحید مردی که خود را فیلسوف معرفی می کرد مرا به دفتر کارش برد و مورد آزار قرار داد. با شکایت این زن مرد جوان بازداشت شد.

به گزارش ورنداز :

قضات دادگاه کیفری استان تهران دستور تحقیقات ویژه را در مورد پرونده مردی که متهم است با دایر کردن کلاس های بدون مجوز فلسفه به چهار زن تجاوز کرده است، صادر کردند.

اواخر سال گذشته زنی به نام لاله به ماموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد توسط مردی مورد تعرض قرار گرفته است. این زن در شکایت خود گفت؛ وحید مردی که خود را فیلسوف معرفی می کرد مرا به دفتر کارش برد و مورد تجاوزقرار داد. با شکایت این زن مرد جوان بازداشت شد.

هر چند این مرد ادعا می کرد گفته های لاله دروغ است، ماموران بررسی های خود را آغاز کردند و مشخص شد وحید به صورت غیرقانونی کلاس هایی را برای تدریس فلسفه تشکیل داده بود و افراد زیادی در این کلاس ها شرکت می کردند. این مرد ادعا می کرده می تواند اسرار زیادی را از جهان خلقت برای دانشجویانش هویدا کند و آنها را به مدارج بالای معنوی برساند.

حالی که تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه داشت، سه زن دیگر که متوجه شده بودند وحید بازداشت شده است به دادسرا مراجعه و علیه وی شکایت کردند. این زنان در شکایاتی جداگانه توضیح دادند چطور توسط وحید مورد تجاوز قرار گرفتند.

در شکایت یکی از این زنان آمده است؛ مدت ها بود که با وحید ارتباط داشتم. او کلاس های مختلفی برگزار می کرد و برای ما از ارتباطش با ماوراءالطبیعه می گفت. وحید خیلی خوب حرف می زد و به راحتی می توانست هر شنونده یی را مجذوب کند، ما هم به او خیلی اعتقاد پیدا کرده بودیم. او حتی کلاس هایی خارج از ساختمان دفترش برای ما می گذاشت و می گفت باید به خارج شهر برویم تا بتوانیم با طبیعت بیشتر آشنا شویم.

وحید طوری با ما رفتار کرده بود که هر کاری که می خواست انجام می دادیم. به ما گفته بود اگر همه این کارها را انجام دهیم به درجات بالا می رسیم. ما هم اطاعت می کردیم. این تنها کار وحید نبود. مرد جوان برای ما درجاتی در نظر گرفته بود و در هر درجه یی به ما یک نشانه می داد و آن نشانه به معنای این بود که ما یک رتبه پیشرفت کرده ایم و باید مرحله بعدی را پشت سر بگذاریم.

چهره واقعی این استاد قلابی فلسفه زمانی برای من رو شد که یک روز مرا به دفترش فراخواند و گفت می خواهد درباره درجه بعدی که باید به آن برسم توضیح دهد. او ابتدا مقدمه چینی کرد و گفت برای رسیدن به حالات روحانی باید هر چه او می گوید گوش دهم. من خودم را برای اینکه ریاضت های زیادی بکشم آماده کرده بودم. در این هنگام بود که وحید در دفترش را بست و مرا مورد آزار قرار داد. هر چه فریاد می زدم هیچ کس به دادم نمی رسید. با اینکه منشی وحید بیرون اتاق بود و صدا را می شنید با این حال حرفی نمی زد و سکوت می کرد. با هر سختی شده بود خودم را از دست وحید رها کردم و از دفتر خارج شدم و از ترس آبرویم هم نمی توانستم حرفی بزنم تا اینکه سراغ یکی از دوستانم رفتم. ما در کلاس های وحید با هم آشنا شده بودیم. حین گفت وگو با او متوجه شدم دوستم هم به همین شیوه مورد تعرض قرار گرفته است.

این زن در ادامه شکایت خود مدعی شد تعداد زیادی از زنان همکلاسی او مورد آزار قرار گرفته اند اما از ترس آبرویشان فقط کلاس ها را ترک کرده اند و حاضر به طرح شکایت نیستند.

یکی دیگر از شاکیان نیز گفت؛ این همیشه برای من سوال بود که چرا افرادی که به درجات بالا می رسند یکباره کلاس را رها می کنند و می روند. چند بار هم در این باره از وحید پرسیدم و او جواب داد آنها می روند تا در خلوت عبادت کنند. مدتی گذشت و وحید به من گفت من هم به حدی از دانش رسیده ام که فیلسوف شوم، بعد من را به دفتر خودش برد و مورد آزار قرار داد.

توجه به شکایات مطرح شده پرونده به شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده و تحقیقات هیات قضات در این شعبه آغاز شد.

این در حالی است که منشی دفتر وحید گفته است؛ زمانی که استاد قلابی شاگردانش را به اتاق می برد من صدای آنان را می شنیدم اما باورم نمی شد او به زنان تعرض کند، ضمن اینکه او در را از پشت قفل می کرد.

یافته های پلیس حاکی از آن است که وحید هیچ تحصیلاتی در زمینه فلسفه ندارد و برای کلاهبرداری از مردم این کلاس ها را بدون مجوز تشکیل داده است.

او علاوه بر تعرض به شاگردان زن از افراد زیادی نیز کلاهبرداری کرده است. هیات قضات شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران دستور بررسی های ویژه یی را در این خصوص صادر کرده اند و تحقیقات از متهم 32ساله همچنان ادامه دارد.

منبع منیبان
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی