کد خبر : 11504

حاملگی | حاملگی همزمان

عکس جنجالی مردی در کنار 13 همسرش که همگی باردار هستند! سوژه داغ رسانه ها شده است که خیلی عجیب و مورد انتقاد و تعجب همگان شده است.

به گزارش ورنداز :

حاملگی همزمان ۱۳ زن از یک مرد

اقدام عجیب و غریب این مرد جنجالی که در بین 13 زن ایستاده و تمام زنان حاضر در عکس نیز باردار هستند! بسیار باورنکردنی و پر از علامت سوال برای کاربرانی که این عکس را دیده اند است.

همزمان با انتشار این عکس خبرهایی منتشر شد که ادعا می کرد, این مرد همسر این 13 زن بوده و آنها همزمان باردار شده اند و فاصله بارداری زنان بین 3 تا 5 هفته بوده است!مردی-با-13-زن-حامله

در برخی از سایت ها ادعا شده است که این مرد, یک نیجریه ای است اما وقتی به تصویر دقت می کنید متوجه می شوید که تمام زنان حاضر در عکس شبیه زنان شرق آسیا می باشند و در نتیجه این ماجرا ممکن نیست در نیجریه ای رخ داده باشد.

در برخی دیگر از سایت ها نیز ادعا شده است که این مرد ژاپنی بوده و با همه همسرانش نیز در ژاپن زندگی می کند.

اگر این ادعا درست باشد طبق قوانین ژاپن این کار یک جرم است و بعید به نظر می رسد که چنین ماجرایی صحت داشته باشد و بیشتر شبیه شوخی های فضای مجازی می باشد.

منبع منیبان
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • احمد نوری

    خوشا بحال این مرد که با 13زن همبستر شده ودر حال حاضر، همگیشان باردارن، من بعداز 13سال همسرم باردار شده وشب وروز سرم منت میگذارد، خوشبحال این مرد، که واقعا نسبت به این حسودی میکنم.

تبلیغات متنی