کد خبر : 10243

اذیت و آزار جنسی | تجاوز فرماندار نیویورک به 11 زن| تجاوز فرماندار نیویورک| تجاوز

انتشار گزارش تحقیقات دادستانی فدرال علیه فرماندار نیویورک مبنی بر تعرض جنسی وی به ۱۱ زن باعث شد رئیس‌جمهور آمریکا خواستار استعفای او شود.

به گزارش ورنداز :

تجاوز فرماندار نیویورک به 11 زن لو رفت .

انتشار گزارش تحقیقات دادستانی فدرال علیه فرماندار نیویورک مبنی بر تعرض جنسی وی به ۱۱ زن باعث شد رئیس‌جمهور آمریکا خواستار استعفای او شود.

دادستانی فدرال آمریکا گزارش تحقیقات درباره تجاوز جنسی فرماندار نیویورک به 11 زن را منتشر کرد.

در گزارش دادستان کل ایالت نیویورک آمده است، «اندرو کومو» فرماندار این ایالت که از سال ۲۰۱۱ در این پست حضور دارد، به روش های مختلف ۱۱ زن را مورد تعرض جنسی قرار داده و قانون شکنی کرده است.

 این تحقیقات پنج ماهه درباره شکایت ها از تعرض جنسی فرماندار نیویورک نشان داد که کومو فضای کاری «مسمومی» را برای کارکنان خود ایجاد کرده و مسئولان دفتر او نیز به صورت غیرقانونی نسبت به کسی که اولین بار این اتهامات کومو را علنی کرد، اقدام تلافی جویانه انجام داده اند.

بعد از انتشار این گزارش ۱۶۸ صفحه ای پرجزئیات، «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا و تعدادی از چهره های شاخص حزب دموکرات از اندرو کومو خواستند که از سمت فرمانداری نیویورک استعفا دهد.

بایدن طی نشست خبری کاخ سفید در پاسخ به سوالی در این باره گفت: «به نظرم او باید استعفا دهد. مطمئنم که البته مطمئنم برخی از آن کارها کاملاً پاک و بدون گناه بوده است. با این حال، مشخصاً دادستان کل تصمیم گرفته که کارهایی هم انجام شده که [پاک] نبودند».

با این حال، کوموی ۶۳ ساله با انتشار ویدئویی ضمن تکذیب تمام اتهامات وارده علیه خود، اعلام کرد به هیچ وجه از این پست استعفا نمی دهد.

«نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا نیز پیش از این گفته بود: «ادعاها و اتهاماتی جدی و موثق وجود دارد و باید به زنانی که قدم پیش می گذارند احترام گذاشت. بگذارید ببینیم که تحقیقات به نفع زنان پیش می رود و ادعاهای آن ها شنیده می شوند».

پیشتر شش نفر کومو را به اذیت و آزار جنسی متهم کرده بودند و بعد از آن نیز «جسیکا بیکمن» خبرنگار سابق مجله نیویورک نیز وی را به آزار جنسی علیه خود متهم کرد و هفتمین زنی شد که تاکنون در این زمینه علیه فرماندار نیویورک افشاگری کرده است.

دست درازی آقای فرماندار به 11 زن!+عکس
منبع منیبان
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • اشنا

    اینها که مدعی اندمانندغرب زن ومردازادباشندجرایم جنسی کاهش می یابدببینندمواردجرایم رانه تنها ازادی بی بندوبارکاهش نمی دهد بلکه بصورت خطرناک تشدیدمی کندشخص ازاین ازادی بقدری تحت فشارقرارمی گیردکه اینده شغلی خودرابرای همیشه تخریب می کنداینها جوامعی هستندکه بی حجابی وازادی زن راخیلی جلوترازماشروع کرده انداگرمماشات کنیم اینده ای بهترازاین نخواهیم داشت

تبلیغات متنی